Klaipėdos jaunimui - medalių lietus

Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo imtynių čempionate žibėjo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro laisvųjų imtynių atstovai - iškovota net 12 medalių, iš kurių penki - aukso.

Pirmąją vietą ir kelialapį į Europos jaunimo čempionatą, kuris vyks birželio 28-liepos 4 dienomis Vokietijoje, iškovojo Juozas Skulskis.

Įdomu tai, kad jis buvo pats jauniausias svorio iki 65 kg grupės dalyvis, tačiau pademonstravo puikų kovotojo charakterį - nė vienam varžovui neatidavė nė vieno taško ir užtikrintai tapo Lietuvos čempionu.

Taip pat Lietuvos čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Vadimas Petrauskas (iki 79 kg), Vilius Mikalauskas (iki 97 kg), Ernestas Meniailovas (iki 125 kg) ir Meda Ančerytė (iki 65 kg).

Čempionu galėjo tapti ir Eduardas Dešankovas (iki 57 kg). Jis finale pirmavo 6:0, tačiau neišlaikė persvaros ir apmaudžiai pralaimėjo rezultatu 8:10.

Dar Lietuvos vicečempionais iš klaipėdiečių tapo Vytautas Pučinskas (iki 70 kg), Herkus Petrauskas (iki 74 kg) ir Martynas Kačinskas (iki 86 kg).

Bronzos medaliai sužibo ant Aleksandro Vairicho (iki 79 kg), Dominyko Žuravliovo (iki 86 kg) ir Niko Sergejevo (iki 125 kg) krūtinių.

„Prieš jaunimo čempionatą Klaipėdoje buvo organizuota dviejų savaičių sporto stovykla. Manau, kad tai ir lėmė tokį didelį kraitį medalių“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos laisvųjų imtynių treneris Olegas Voitechovskis.

Šioms varžyboms jaunuosius laisvųjų imtynių atstovus kartu su O. Voitechovskiu ruošė treneriai Sergejus Kasimovas, Vytautas Baltuonis ir Andrejus Iljinas.

Pirmenybėse Panevėžyje varžėsi ir Klaipėdos graikų-romėnų imtynių atstovai. Šįkart jiems iškovoti aukso medalių nepavyko. Mūsiškiai tenkinosi trimis sidabro ir vienu bronzos medaliais.

Lietuvos jaunimo vicečempionais tapo Nedas Valiulis (iki 60 kg), Edvinas Stanišauskas (iki 82 kg) ir Osvaldas Macijauskas (iki 87 kg).

Bronzinio prizininko laurai atiteko Modestui Ručinskui (iki 72 kg).