Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės - Lietuvos čempionės

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, vyko daug azarto ir puikių emocijų padovanoję Lietuvos U14 ir U16 paplūdimio tinklinio čempionatai. Klaipėdiečiai, kaip ir dera šeimininkams, pademonstravo meistriškumą - iškovoti visų spalvų medaliai.

Lietuvos U14 paplūdimio tinklinio čempionato visą apdovanojimų pakylą užėmė vien Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) sportininkės: šalies čempionių titulą iškovojo Ignė Stankutė ir Smiltė Sinkevičiūtė, vicečempionių laurai atiteko Ievai Piliutikaitei ir Emilijai Mačiulytei, o bronza - Godai Mišeikytei ir Lėjai Selivončikaitei.

I. Stankutė ir S. Sinkevičiūtė finaliniame etape nepralaimėjo nė vieno seto, o finale 2-0 (15:7, 15:8) pranoko komandos drauges I. Piliutikaitę ir E. Mačiulytę.

Bronzą pelniusios G. Mišeikytė ir L. Selivončikaitė mažajame finale po atkaklios kovos 2-0 (15:11, 15:13) pranoko Tinklinio mokymo centro (TMC) atstoves Gertrūdą Jefišovą ir Dianą Rudshtein.

Beje, visas čempionato prizininkes treniruoja Rosita Nevulytė-Šveikauskė.

„Nenusakomas žodžiais vaikų džiaugsmas. Pasididžiavimas klubo vaikais ir trenere Rosita Nevulytė-Šveikauske ir, žinoma, didžiausia padėka Lietuvos tinklinio federacijai“, - po Lietuvos čempionato kalbėjo Klaipėdos pliažo tinklinio klubo viena iš vadovių Inga Dumbauskienė.

Pasidžiaugta, kad Klaipėda vis dažniau tampa paplūdimio tinklinio sostine ne tik vasaros metu, bet ir šaltuoju sezono metu.

Tarp U16 dalyvių arti medalių buvo Gabija Štrapėlaitė ir Rugilė Bitkovaitė. Jos užėmė penktąją vietą.

Dar dvi merginų poros ir viena vaikinų klaipėdiečių pora iškovojo 9 vietas.

Čia varžėsi 19 merginų bei 11 vaikinų duetų.

Čempionate sulaukta ir svečių iš kaimyninės Latvijos - išbandyti savo jėgas Lietuvos čempionate panoro trys latvių merginų komandos ir viena vaikinų ekipa.

KBC įrengtame smėlio aikštyne kone kas savaitgalį vyksta įvairūs turnyrai ir čempionatai, o jau kovo 2 dieną čia planuojamas daug azarto keliantis tarptautinio formato paplūdimio tinklinio „KING & QUEEN“ ir „MIX of the COURT“ turnyras.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder