Klaipėdos sporto bendruomenė gedi: netekome vos 51-erių trenerės

(1)

Klaipėdos sporto bendruomenę sukrėtė netikėta žinia - eidama 52-uosius gyvenimo metus mirė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro rankinio trenerė ir Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos metodininkė Jolanta Mižutienė.

Pasak žinomos Klaipėdos rankinio trenerės Auksuolės Stropienės, Jolanta buvo kovingumo ir energijos pavyzdys ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Ji ne tik treniravo jaunąją kartą, bet ir atstovavo Klaipėdai veteranų rankinio turnyruose. "Jolanta iki paskutinės akimirkos atkakliai kovojo su užklupusia onkologine liga ir tikėjo, kad pasveiks. Deja...

Kaip bebūtų, Jolanta visada mūsų akyse išliks kovingumo ir teigiamų emocijų pavyzdžiu", - "Vakarų ekspresui" sakė A. Stropienė.

Ji dar pabrėžė, kad Jolantos jaunatviškumo ir energijos galėjo pavydėti daugelis. "Netekome labai svarbaus žmogaus, mūsų kelrodės žvaigždės - MŪSŲ TRENERĖS. Pirmieji treneriai- vieni svarbiausių žmonių sportininko karjeroje.

Jie netik supažindina su sporto šaka ar suteikia pagrindus, jie kur kas daugiau.

Treneriai, kurie verti trenerio vardo suteikia motyvacijos, palaiko bei išleidžia į gyvenimą visai kitokius nei atėjome. Jolanta buvo tas žmogus, kuris tikėjo ir buvo šalia su savo komanda ir tada, kai netikėjo niekas. Ji buvo šalia, kai viskas atrodė neįmanoma.

Na, o dabar jos “mažosios” rankininkės žaidžia užsienio klubuose, pasaulio čempionatuose ir Lietuvos rinktinėse.

2006 m. Lietuvos čempionės, vicečempionės, bronzos medalių laimėtojos, 2004 m. vicečempionės, 2005 m. trečios vietos laimėtojos. Išugdėte beveik visų turnyrų nugalėtojas arba bent prizininkes. Amžinai liksite mūsų visų širdyse. Ilsėkitės ramybėje", - rašoma "Facebook" paskyroje "Klaipėdos merginų rankinio komanda".

Kai tik bus žinoma, pranešime kaip ir kur bus atsisveikinama su šia tituluota šviesaus atminimo trenere.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder