Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate – „Viesulo“ atstovų pergalės ir kritęs Lietuvos rekordas (video)

Paskutinįjį birželio savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas buvo sėkmingas „Viesulo“ sunkiaatlečiams – ant apdovanojimų pakylos lipo ir sportininkai, ir treneriai.

Svorio kategorijoje iki 73 kg nugalėtoju tapo Vincentas Skirka, dvikovėje surinkęs 263 kg (123 kg rovime ir 140 kg stūmime), antrą vietą užėmė Oskaras Keraitis (222 kg – 100 kg rovime ir 122 kg stūmime).

Svorio kategorijoje iki 96 kg antrąją vietą užėmė „Viesulo“ sporto centro treneris Mantas Žvirblys (270 kg – 120 kg rovime ir 150 kg stūmime), trečią vietą užėmė Mindaugas Tauginas (241 kg – 111 kg rovime ir 130 kg stūmime).

Čempionu svorio kategorijoje iki 102 kg tapo „Viesulo“ atstovas Neilas Gineikis, surinkęs 310 kg (140 rovime ir 170 kg stūmime), antrąją vietą užėmė vienas jo trenerių Algimantas Trajanauskas (290 kg – 125 kg rovime ir 165 kg stūmime).

Išskirtinį pasiekimą užfiksavo Karolis Stonkus, pagerinęs stūmimo rungties Lietuvos rekordą. Daugiau nei 109 kg svorio kategorijoje K. Stonkus surinko 365 kg (155 kg rovime ir 210 kg stūmime). Iki šiol stūmimo rungties rekordas buvo 205 kg.

Moterų varžybose svorio kategorijoje iki 64 kg antrą vietą užėmė Giedrė Vilkaitytė (139 kg – 62 kg rovime ir 77 kg stūmime).

Svorio kategorijoje iki 71 kg ant apdovanojimų pakylos lipo dvi „Viesulo“ atstovės. Antrąją vietą užėmė Kotryna Selezniova (145 kg – 65 kg rovime ir 80 kg stūmime), trečiąją vietą – Milena Norvilaitė (141 kg – 66 kg rovime ir 75 kg stūmime).

Svorio kategorijoje iki 81 kg trečiąją vietą užėmė Aurelija Vigelytė (91 kg – 41 kg rovime ir 50 kg stūmime).

Svorio kategorijoje iki 87 kg nugalėtoja tapo Evelina Sakalauskaitė (120 kg – 53 kg rovime ir 67 kg stūmime).

Sportininkus čempionatui ruošė treneriai Vincas Šlevinskis, Algimantas Trajanauskas, Mantas Žvirblys, Žygimantas Stanulis, Regimantas Norvilas.