Madrido „Real“ atlaikė „Olympiacos“ šturmą ir žengė į Eurolygos finalą

Madrido „Real“ komanda užtikrintai pradėjo rungtynes ir taip padėjo pagrindus pergalei.

Finale „Real“ jau laukė Atėnų „Panathinaikos“.

Ignas Brazdeikis nebuvo registruotas OLY sudėtyje.

Nors po Aleco Peterso tritaškio „Olympiacos“ pirmavo 6:5, Mario Hezonja pradėjo tritaškių seriją ir pataikęs tris metimus augino „Real“ pranašumą iki aštuonių – 14:6. Facundo Campazzo ir Džanano Musos metimai augino skirtumą iki dviženklio (19:8), tuo tarpu „Olympiacos“

Antrojo kėlinio pradžioje OLY dar surinko kelis taškus (15:28), bet netrukus krito į duobę. „Real“ įgijo jau triuškinamą pranašumą po Vincento Poirier metimo (38:18), o skirtumas tik augo. Chusas Mateo gavo techninę pražangą, bet emocijos nieko nekeitė. „Real“ po pirmos mačo dalies pirmavo 56:37.

Nors situacija buvo sudėtinga, „Olympiacos“ grįžo į kovą. Alecas Petersas ir Thomasas Walkupas sėkmingai pradėjo trečią kėlinį (43:56), tačiau Dž.Musa varžovų optimizmą tirpdė. Galiausiai pats A.Petersas savo pastangomis rėžė atsilikimą iki dešimties (56:66), versdamas Ch.Mateo prašyti pasitarimo. Tik V.Poirier metimas su pražanga stabilizavo „Real“ padėtį – 71:58.

Labai reikšmingą tritaškį paleido Nigelas Williamsas-Gosas, taip išlaikydamas OLY artimoje kovoje – 67:76. Maža to, netrukus jis pelnė dar du taškus – 69:77. Baudas realizavo W.Tavaresas, du taškus pridėjo ir Sergio Rodriguezas, tad „Real“ vėl jautėsi tvirčiau. Liko 3 minutės, skirtumas vis dar buvo dviženklis (82:72), o Dž.Musa naikino paskutines OLY viltis – 87:73.

„Real“: Džananas Musa 20, Mario Hezonja 12 (3/11 trit., 6 atk. kam., 9 n.b.), Vincentas Poirier ir Guerschonas Yabusele – po 11, Walteris Tavaresas ir Sergio Llullas – po 9, <..> Facundo Campazzo 3 (9 rez. perd.).

„Olympiacos“: Alecas Petersas 23 (10 atk. kam., 5/6 trit.), Shaquille‘as McKissicas 17, Nigelas Williamsas-Gossas 15, Isaiah Canaanas 7.