„Neptūnas-Amberton“ iškovojo devintąją iš eilės pergalę

Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ pratęsė pergalių seriją SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygoje. Uostamiesčio komanda namuose rezultatu 79:53 (19:22, 15:3, 23:6, 22:22) nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“ ir triumfavo 9 sykį paeiliui.

Klaipėdietėms Brigita Sinickaitė per 25 minutes pelnė 14 taškų (0/2 dvit., 3/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Viktorija Balaban per 24 minutes pridėjo 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 17 efektyvumo balų.

Sostinės ekipoje išsiskyrė Justina Miknaitė, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 8 taškai (2/5 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ii 11 naudingumo balų.

Sakyčiau spurtą lėmė koncentracija, nes rungtynių pradžioje visiškai nesilaikėme plano nei puolime, nei gynyboje.

Galbūt emocijos sukilo, nes tai vis tiek principinė kova.

O antrajame ir trečiajame kėlinyje truputį nusiraminome, pradėjome daryti tai, ką buvome susitarę, ir tai akivaizdžiai pradėjo veikti bei dėl to džiugu„, - kalbėjo “Neptūno-Amberton" strategas Martynas Airošius.

Šių komandų kovo 9 dieną taip pat lauks „SMART WAY Karalienės taurės“ pusfinalio akistata, kuri vyks Vilniuje, „Jeep“ arenoje.

„Kibirkštis“ šį trofėjų yra laimėjusi trejus paskutinius metus iš eilės.