„Neptūno“ ir „CBet“ kova - su žiūrovais (3)

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po ilgos pertraukos vėl galės akis į akį susitikti su savo ištikimiausiais sirgaliais - šįvakar nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje neptūniečių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) akistatą su Prienų „CBet“ jau galės stebėti 150 žiūrovų.

Tai Vyriausybės karantino atlaisvinimas, leidžiantis bent tokiam kiekiui žiūrovų stebėti krepšinio rungtynes.

Viliamasi, kad tai įkvėps „Neptūno“ krepšininkus rimtai kovai ir jiems pavyks grįžti į pergalių kelią.

Istorija ir skaičiai

„Neptūnas“ ir „CBet“ šį LKL sezoną reguliariajame čempionate kausis paskutinį, jau ketvirtąjį, kartą. Pirmąsias tarpusavio rungtynes, vykusias 2020 metų spalio 10 dieną Prienuose, užtikrintai rezultatu 99:67 laimėjo „CBet“. 2021 metų sausio 24 dieną Klaipėdoje „Neptūnas“ atsirevanšavo panašiu skirtumu - 92:67, tačiau 2021 metų kovo 7 dieną prieniškiai namuose pakreipė svarstykles savo naudai - 72:66.

Pagal įvykių chronologiją „Neptūnui“ būtų eilė atsirevanšuoti, tačiau reikia pripažinti, kad pastaruoju metu neptūniečiai yra įkritę į nesėkmių duobę ir pasitikėjimu savo jėgomis netrykšta.

„Neptūnas“ su 9 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu LKL čempionate užima devintąją vietą, o „CBet“ su 12 pergalių ir 18 pralaimėjimų žengia šeštas.

„Neptūno“ ketvirtadienio varžovai „CBet“ krepšininkai savaitgalį iškovojo sunkią pergalę namuose - rezultatu 90:89 (30:18, 16:23, 23:27, 20:31) palaužė „Šiaulius“, o „Neptūnas“ priešinosi Kauno „Žalgiriui“, tačiau pralaimėjo rezultatu 72:88 (16:17, 15:21, 20:26, 21:24).

„Neptūnui“ reikia pergalės kibirkštėlės, kad vėl patikėtų savo jėgomis. Viliamasi, kad šis lūžis pagaliau įvyks šįvakar.

REIKALAVIMAI. Į „Švyturio“ areną grįžta krepšinio sirgaliai. Pabrėžiama, kad asmenys be medicininių kaukių ar respiratorių į rungtynes nebus įleidžiami.

Vyksta bilietų prekyba

Trečiadienio vidurdienį „Neptūno“ klubo komunikacijos vadovė Agnė Žilevičiūtė sakė, kad bilietų į šias rungtynes dar šiek tiek yra ir juos galima įsigyti bilietų platintojo internetinėje svetainėje kakava.lt.

„Gera žinia yra ta, kad 2019-2020 m. sezono “Neptūno„ abonementų turėtojams taikoma 40 proc. nuolaida vienam bilietui. Pirkimo metu pasirinkus vietas į nuolaidų laukelį reikia įvesti abonemento brūkšninį kodą. Nuolaida galioja ir renginio dieną“, - pabrėžė ji.

Taip pat po šių rungtynių prasidės bilietų prekyba ir į gegužės 1 dieną (šeštadienį) taip pat „Švyturio“ arenoje vyksiančią LKL akistatą su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, dar vėliau - bilietų prekyba ir į gegužės 7 dieną (penktadienį) planuojamą dvikovą su Šiaulių „Šiauliais“.

Pagal Vyriausybės sprendimą, bilietus galima įsigyti tik į artimiausias rungtynes ir tik joms pasibaigus galima skelbti prekybą į kitas rungtynes.

Bilietus žiūrovai gali įsigyti tik M, L, K, J ir H sektoriuose. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas saugus atstumas, įskaitant ir šeimos narius.

Pagal LR Vyriausybės reikalavimą, visi renginio dalyviai turi būti registruojami, todėl renginio dalyviai, nepriklausomai nuo jų amžiaus (įskaitant ir vaikus), turi įsigyti bilietą.

Rungtynių metu vyresniems nei 6 m. asmenims privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę kaukę arba respiratorių, išskyrus žmones turinčius negalią, kurie dėl sveikatos būklės negali jų dėvėti.

Asmenys be medicininių kaukių ar respiratorių į rungtynes nebus įleidžiami.

Rekomenduojama dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo.

Karščiuojantys, infekcinėmis ligomis sergantys asmenys ir tie, kuriems galioja privaloma izoliacija, į rungtynes nebus įleidžiami.

Maistu ir gėrimais rungtynėse nebus prekiaujama, taip pat draudžiama juos įsinešti.

Durys į „Švyturio“ areną bus atidarytos pusę valandos prieš rungtynes. Žiūrovai galės įeiti per įėjimą Nr.7 iš Baltijos prospekto pusės.

Bekaušiams kažin ar masažas padės....
Adis 70, 2021-04-22 15:53
Ateis tik giminės ir artimieji. Kaip į laidotuves. Mirusi komanda.
Ramass, 2021-04-22 12:04
Nesuprantu kam? Kai tikslas iskristi i NKL
kop, 2021-04-22 10:37
Sidebar placeholder