Nufilmuok krepšinio triukų vaizdelį ir uždirbk 300 eurų vertės prizą

Šiemet Lietuvos krepšinio šimtmečio proga mūsų šalyje vyksta daugybė įvairiausių su krepšiniu susijusių renginių, o klaipėdiečiai nusprendė šią progą pažymėti ir fiziškai į krepšinio veiklas įtraukdami šios sporto šakos mėgėjus - paskelbtas Krepšinio mėgėjų triukų ir dėjimų videokonkursas, kurio nugalėtojas gali užsidirbti ir 300 eurų vertės prizą.

Klaipėdos LAM-renginiai „Facebook“ paskyroje sukurtas įvykis, kuriame raginama į šį konkursą įsilieti visus krepšinio mėgėjus.

"Esi azartiškas krepšinio sirgalius ir žaidėjas? Savo kiemo aikštelėje atlieki įvairius efektingus triukus ar dėjimus į krepšį ir jais stebini savo draugus? Tad šis konkursas būtent Tau.

Nufilmuok videoįrašą, kaip krepšinio aikštelėje su kamuoliu atlieki triukus ar dėjimus į krepšį, patalpink jį į „Youtube“ kanalą, atsiųsk mums nuorodą, užpildydamas konkurso registracijos formą, ir laimėk 300 eurų vertės prizą„, - rašoma minėtame “Facebook" profilyje.

Konkurso sąlygos labai paprastos: vaizdo klipas neturi viršyti 10 sekundžių trukmės ir turi atitikti tam tikrus kokybės standartus (videoklipas turi būti arba viršyti šiuos techninius reikalavimus: vaizdo kokybė FULL HD 1080p, 25 kadrai per sekundę).

Vienam asmeniui nustatomas maksimalus filmuotų klipų skaičius - 3 klipai.

Vaizdo įrašuose turi būti rodomi skirtingi triukai arba dėjimai į krepšį.

Svarbūs vaizdo klipo kriterijai: unikalumas, kūno plastiškumas, masiškumas, atpažįstamos Klaipėdos vietos.

Skelbiama, kad techniškai švarūs ir reikalavimus atitikę vaizdo klipai bus rodomi ekranuose Klaipėdos mieste arba miesto sporto renginiuose.

Konkurse 1-5 vietos apdovanojamos diplomais, rėmėjų įsteigtais prizais ir Klaipėdos LAM atminimo dovanomis.

Pirmos vietos laimėtojui bus įteiktas 300 eurų, antrosios vietos laimėtojui - 200 eurų, trečiosios - 100 eurų vertės prizai.

Konkursui pateikti filmuotą medžiagą galima iki 2022 metų rugpjūčio 31 dienos.

Vėliau konkurso sąlygas atitikę videoklipai bus paviešinti socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Klaipėdos LAM - renginiai“ ir atiduoti visuomenės balsavimui.

Daugiausiai „Patinka“ (angl. „Like“) surinkęs klipas taps nugalėtoju.

Nugalėtojai bus paskelbti iki 2022 metų rugsėjo 20 dienos.

Konkurso organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder