Pasiektas dar vieną dugnas: Rusija grasina pasitraukti iš FIFA dėl jos narystės sustabdymo

Rusijos pradėtas plataus masto karas prieš Ukrainą privertė FIFA ir UEFA sustabdyti Rusijos nacionalinių komandų ir klubų dalyvavimą tarptautinėse rungtynėse, o tai smarkiai paveikė šalies agresorės futbolo vystymąsi, - paskelbė unian.net.. 

Tačiau užuot pasmerkusi karinius veiksmus, Rusijos futbolo sąjunga desperatiškai bando paduoti į teismą tarptautines organizacijas. Tačiau visos jų pastangos buvo bergždžios.

Po nesėkmės teismuose Rusijos futbolo sąjungos funkcionieriai nusprendė griebtis tradicinių metodų - šantažo ir grasinimų - kad kaip nors kompensuotų savo ego.

Rusijos Federacija oficialiai pareiškė, kad protestuodama yra pasirengusi pasitraukti iš FIFA.

Sprendimas palikti FIFA gali būti priimtas, sakė RAF vadovė Aleksandra Diukova.

"Jaunieji žaidėjai, treneriai ir visi kiti turi suprasti, kad jei taip pasielgs, ilgai negalės dalyvauti tarptautiniuose turnyruose.

Taip, šiuo metu jie yra uždrausti, tačiau šiuo metu vyksta apeliacinis procesas ir konsultacijos. Gali būti, kad sprendimas dėl RAF bus pakeistas", - čempionatas citavo Diukovos žodžius.

Svarbu pažymėti, kad klausimas dėl Rusijos Federacijos pašalinimo iš FIFA jau buvo keliamas anksčiau. UEFA prezidentas taip pat pareiškė, kad nėra įsitikinęs, jog Rusijos klubai galės grįžti į Europos varžybas.

Labai sunku paaiškinti, kodėl tokie Rusijos futbolo federacijos vadovo pareiškimai. Kur jie eis? Tik į užmarštį. Juk šiuo sprendimu rusai dešimtmečiams izoliuos save nuo tarptautinio futbolo.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder