Po sėkmingo merginų starto U21 Tautų lygoje – Justės Jocytės debiutas trijulių krepšinyje

Kauno VDU Botanikos sode nuo savaitės pradžios karaliauja FIBA Tautų lyga, o šiandien, pentadienį (06.17), trijulių krepšinyje debiutuos Lietuvos krepšinio perlas Justė Jocytė. 

Kartu su Livija Sakevičiūte, Egle Zabotkaite ir Dalia Donskichyte į aikštę žengsianti J. Jocytė U23 Tautų lygoje gins Lietuvos rinktinės garbę. 

Nuo penktadienio iki sekmadienio VDU Botanikos sode įsikūrusioje „Hoptrans 3x3" arenoje įvyks trys atskiri U23 Tautų lygos etapai tiek merginų, tiek vaikinų grupėse. 

Lietuvos U23 vaikinų rinktinei Tautų lygoje atstovaus Justinas Ramanauskas, Ernestas Jonkus, Rokas Mačiulis ir Eimantas Žilius. 

Tiek vaikinų, tiek merginų grupės kovose penktadienį laukia Estijos ir Ukrainos iššūkiai. 

Kovų startas – 14 valandą, o įėjimas į visus renginius VDU Botanikos sode – NEMOKAMAS. Turnyras transliuojamas FIBA3x3 YouTube platformoje. 

Tuo metu U21 Lietuvos rinktinės jau sužaidė tris Tautų lygos etapus ir čia ryškiausios buvo mūsų šalies merginos. 

Dominykos Paliulytės, Vestos Peregorodejevaitės, Ugnės Sirtautaitės ir Saulės Kaupytės kvartetas laimėjo du iš trijų Tautų lygos etapų, viename užėmė trečiąją vietą ir šiuo metu Rytų divizione rikiuojasi pirmoje vietoje. 

Iš viso Tautų lygos reguliarųjį sezoną sudaro šeši etapai, o po jų pirmąsias vietas savo divizionuose užėmusios rinktinės žengs į finalinį turą. 

Tuo metu Lietuvos vaikinų U21 rinktinė po trijų etapų Tautų lygos Rytų divizione žengia antroje pozicijoje. Ji laimėjo antrąjį etapą, o pirmajame ir trečiajame finišavo trečioje vietoje. 

Mūsų šalies garbę U21 rinktinėje pirmuosiuose etapuose gynė Augustinas Mikštas, Dovydas Rimkus, Gabrielius Čelka ir Titas Januševičius. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder