Prieš „Neptūno“ ir „Ryto“ dvikovą – sporto fotografijų paroda

Prieš šiandien 17 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančią Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikovą tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“, taip pat pertraukėlių metu sporto mėgėjai kviečiami pakilti į „Švyturio“ arenos II aukšto fojė ir pasigrožėti čia eksponuojama Klaipėdos miesto sporto fotografijų paroda.

Joje eksponuojami 34 su Klaipėdos sportu susiję kadrai.

Šią parodą „Švyturio“ arenoje planuojama eksponuoti iki lapkričio 25 dienos. Vėliau paroda kelsis į kitą erdvę.

Minėta paroda prieš tai buvo eksponuojama Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LAM).

Parodoje eksponuojami geriausi atrinkti 2020 metų darbai, kurie buvo pateikti Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos rengiamam sporto fotografijų konkursui.

Konkursui savo darbus pateikė 10 autorių, parodai atrinkti 34 geriausi kadrai.

Tai jau trečioji Klaipėdos miesto sporto fotografijos paroda, kurios tikslas dokumentuoti Klaipėdos miesto sporto įvykius.

Profesionalų ir mėgėjų fotografų darbuose užfiksuotos varžybų, treniruočių, įvairių renginių bei aktyvaus laisvalaikio akimirkos.

„Klaipėdos miesto sporto fotografijų paroda-konkursas yra tapęs kasmetiniu renginiu, skatinančiu fotografų domėjimąsi sportu ir fotoobjektyvu fiksuojančiu miesto sporto bendruomenės gyvenimą. Tradicijas tęsime. Artimiauiu metu paskelbsime ir 2021 metų Klaipėdos sporto fotografijų konkursą. Norisi šį konkursą padaryti patrauklesnį ir įdomesnį, tad turime ir naujų idėjų“,  - intrigavo šios parodos kuratorius, Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktorius Darius Raišutis.

Sidebar placeholder