Rafaelis Nadalis, įveikęs Novaką Džokovičių, pateko į "French Open" pusfinalį

Teniso superžvaigždė Rafaelis Nadalis "Roland Garros" turnyre įveikė ilgametį varžovą ir pirmąją pasaulio raketę Novaką Džokovičių ir pateko į "French Open" pusfinalį, - skelbia CNN..

59-oji istorinė dviejų visų laikų teniso grandų priešpriešos dalis buvo dar vienas trileris - Nadalis laimėjo 6:2, 4:6, 4:6, 6:2, 7:6 (4).

Ketvirtfinalio mačas, kuris Paryžiuje baigėsi po 1 val. nakties vietos laiku, truko daugiau nei keturias valandas ir buvo vienas laukiamiausių turnyre.

35-erių metų ispanas siekia rekordinio 14-ojo atvirojo Prancūzijos čempionato titulo, taip pat rekordinio 22-ojo turnyro titulo.

Pusfinalyje R. Nadalis susitiks su vokiečiu Alexu Zverevu.

Trečioji pasaulio raketė A. Zverevas į finalą pateko po to, kai antradienį keturiuose setuose įveikė 19-metį ispaną ir šeštąją pasaulio raketę Carlosą Alcarazą.

Savo tarpusavio mačuose, daugiau nei bet kurie kiti du vyrai per visą profesionalaus sporto erą, Nadalis N. Džokovičių nugalėjo 29 kartus, o N. Džokovičius - 30 kartų.

O per savo ilgą šlovingą karjerą Nadalis "Roland Garros" turnyre sužaidė 113 mačų ir laimėjo 110 iš jų. Dėl dviejų iš šių trijų pralaimėjimų Paryžiuje kaltas N. Džokovičius.

Tačiau ar šių metų "French Open" gali būti paskutinis Nadaliui? Panašu, kad 13 kartų "Roland Garros" čempionas, kovojantis su kankinančia pėdos trauma, nėra tuo tikras.

Sekmadienį, po penkių setų pergalės prieš Felixą Auger-Aliassime'ą 16-ajame rate, Nadalis sakė: "Prieš dvi su puse savaitės, net jei ir turėjau (teigiamų vilčių) po Romos, net nežinojau, ar galėsiu čia būti.

Taigi tiesiog mėgaujuosi tuo, kad esu čia dar vienerius metus. Ir, jei atvirai, kiekvieną mačą, kurį čia žaidžiu, nežinau, ar tai nebus paskutinis mano mačas "Roland Garros" teniso karjeroje."

Organizatorių nuotr.

Spaudos konferencijoje

Po keturių setų pergalės prieš N. Džokovičių jis žurnalistams sakė, kad tai buvo "viena iš tų nepamirštamų naktų" ir kad jis "atiduoda visas jėgas", stengdamasis "žaisti šiame turnyre kuo geresnėmis sąlygomis".

"Publika buvo nuostabi nuo pat turnyro pradžios, - sakė Nadalis. "Aš nežinau. Manau, kad tikriausiai jie žino, jog daugiau (daug) kartų čia nebebūsiu".

R. Nadalio buvo paklausta, ar jam tenka papildoma emocinė našta žinant, kad bet kurios rungtynės gali būti paskutinės.

"Nežinau, kas gali nutikti. Manau, kaip jau sakiau anksčiau, žaisiu šiame turnyre, nes darome viską, kad būtume pasiruošę žaisti šiame turnyre, bet nežinau, kas nutiks po to, kai būsiu čia", - sakė jis.

Po mačo N. Džokovičius pasveikino Nadalį sakydamas, kad jis "parodė, kodėl yra didis čempionas. Žinote, išlikdamas psichologiškai tvirtas ir baigdamas mačą taip, kaip jis tai padarė".

Pirmoji pasaulio raketė sakė: "Daviau viską, ką galėjau", bet "žinau, kad galėjau žaisti geriau".

"Didžiuojuosi, kad kovojau ir išlikau iki paskutinio smūgio. Kaip sakiau, žinote, šiandien pralaimėjau geresniam žaidėjui... daugiau nei keturias valandas trukusioje kovoje ir turiu susitaikyti su šiuo pralaimėjimu."

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder