Sergejui Jemeljanovui - graži sukaktis

Šiandien gražų jubiliejų - 60-metį - švenčia Klaipėdos "Viesulo" sporto centro gimnastikos treneris Sergejus Jemeljanovas.

"Laiko lėkimo tikrai nejaučiu. Žinote, kai aktyviai judi, sportuoji, tada ir pats tampi tarsi jaunesniu. Mėgstu pažaisti krepšinį, futbolą, per šiltesnius orus minu dviračio pedalus. Dar auklėtiniams sugebu pademonstruoti ir kai kuriuos gimnastikos pratimus", - šypteli jubiliatas.

Jis pats nuo vaikystės (nuo ketvirtos klasės) profesionaliai užsiėmė sportine gimnastika ir skynė įvairius laurus gimnastikos varžybose - ne kartą tapo Lietuvos čempionatų prizininku, o treneriu dirba jau beveik 40 metų - nuo 1982 metų. 

Per savo darbo metus Sergejus išugdė daug gabių gimnastų, tarp kurių būrys Lietuvos sportinės gimnastikos vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatų nugalėtojai. Prieš dešimtmetį, 2011 metais, jam buvo įteiktas Kūno kultūros ir sporto departamento sidabro medalis už nuopelnus Lietuvos sportui.

"Jei dar sugebu ant lygiagretės pastovėti ant rankų, nėra blogai", - šypteli 60-metį švenčiantis S. Jemeljanovas.

Be trenerio darbo, Sergejus turi ir daugiau veiklos - Liudviko stulpino progimnazijoje dirba fizinio ugdymo mokytoju.

"Visas mano gyvenimas susijęs su sportu ir tuo labai džiaugiuosi. Sportas ir gimnastika - mano meilė", - sakė jubiliatas. 

Išsamus interviu su jubiliatu - artimiausiame "Savaitės ekspreso" numeryje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder