Sportininkų namuose 50-mečio proga sveikins Artūrą Ševelkovą

(1)

Kovo 22 dieną (trečiadienį) 16 val. Klaipėdos sportininkų namuose (S. Daukanto g. 24) 50-ojo gimtadienio proga bus sveikinamas Klaipėdos imtynių treneris Artūras Ševelkovas.

Tai neeilinė asmenybė, išugdžiusi įvairių amžiaus grupių būrį Europos ir pasaulio čempionatų prizininkų bei ryškiausią imtynių žvaigždę - pasaulio suaugusiųjų graikų-romėnų imtynių prizininką, Tokijo olimpinių žaidynių dalyvį Mantą Knystautą.

Pasveikinti jubiliatą kviečiama sporto bendruomenė ir aktyviai sportu besidomintys klaipėdiečiai.

"Trenerio specialybė, kaip ir mokytojo, jei ji tau duota, tai duota, jei ne - tada nieko iš to nebus. 

<isnasa>Turi tiesiog jausti tą gyslelę dirbti su žmonėmis, padėti, patarti, dalintis savo patirtimi. Turi tiesiog jausti gerąją energiją ir turėti pedagogo gyslelę. 

Tiesiog mokai kitus to, ko pats esi išmokęs..." - "Vakarų ekspresui" teigė A. Ševelkovas. 

A. Ševelkovas pats nuo vaikystės sportavo ir dar paauglystėje pradėjo treniruoti savo klasiokus, kiemo draugus, bendraamžius. 

"Tiesiog bandžiau jiems įskiepyti tai, kuo pats degiau - meilę sportui. Mačiau, kad jie klauso mano patarimų, semiasi patirties, progresuoja. Pajutau tą gerąją energiją ir sporto treneriu dirbu jau pusę savo gyvenimo - net 25 metus", - sakė jubiliatas. 

Jis pabrėžė atradęs pašaukimą eiti būtent trenerio keliu.

"Mano nuomone, visada reikia vadovautis savo vidiniu balsu: jei jauti gerą energiją dirbdamas su žmonėmis - tai dirbi su jais, jei patinka krapštytis prie automobilių variklių ar sėdėti prie popierių - renkiesi atitinkamą profesiją.

Nėra blogų profesijų, tik vieni žmonės yra labiau skirti vienoms, kiti - visai priešingoms. Kiekvienas žmogus renkasi tai, ką išmano geriausiai", - akcentavo jis.

A. Ševelkovas teigė, kad gyvenime svarbiau ne piniginis atlygis, o daryti tai, kas pačiam ir kitiems teikia malonumą ir naudą.

"Žinoma, pasitaiko, kai žmonės mąsto: „Ai, stosiu į teisę, gerai uždirbsiu.“ Tačiau vėliau, kai susiduria su tuo, kad reikia perskaityti krūvą knygų, įsiminti begalę įstatymų, sėdėti prie popierių, tada supranta, kad ne pinigai gyvenime svarbiausia. Mano nuomone, dirbdamas turi jausti malonumą ir ugnelę, tik tada gali pasiekti rezultatų", - teigė treneris.

A. Ševelkovas buvo pripažintas 2021 metų geriausiu Klaipėdos treneriu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder