Sporto šventė vilioja ir aplinkinių miestų atstovus

Penktadienį nuo 10 val. Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) vyks nuotaikinga sporto šventė, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Įvairių neįgaliųjų organizacijų atstovai raginami suburti komandas iš 10 narių ir įsilieti į sporto šurmulį.

Varžybos vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

"Šioje šventėje dalyvauju jau daugybę metų ir kasmet jos laukiu.

Šįmet renginio programoje - balionų fiesta, estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimo, jėgos sporto, futbolo, lengvosios atletikos, smiginio, šaškių varžybos ir kitos įvairios sportinės pramogos.

Renginio organizatoriai Klaipėdos miesto savivaldybė ir BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla skelbia, kad dalyvių laukia medaliai, prizai ir saldžiais vaisiais nukrautas stalas.

Komandų registracija vykdoma el. paštu [email protected] Prašoma, kad besiregistruojantys nurodytų mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių, jų vardus ir pavardes.

„Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys“, - kvietė renginio organizatoriai.

Pasak jų, norą dalyvauti šiame renginyje jau pareiškė ne tik būrio įvairių Klaipėdos įstaigų atstovai, bet ir svečiai iš aplinkinių miestų ir miestelių.

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Nugalės ta mokykla, kuri visų rungčių metu surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis ir varžybomis laisvalaikio zonoje.

Renginio atidarymo ceremonija - gruodžio 2 dieną 10 val. Dalyvių registracija vyks ir vietoje nuo 9.30 iki 10 val.

Visame pasaulyje Tarptautinė neįgaliųjų diena minima gruodžio 3-iąją (šeštadienį), tačiau šioje sporto šventėje tradiciškai dalyvaujantys įvairių įstaigų atstovai ir juos lydintys asmenys norėjo, kad šventė būtų surengta darbo dieną, o ne šeštadienį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder