„Švyturio“ arenoje - moterų rankinio rinktinių kovos

Jau šį ketvirtadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje Lietuvos moterų rankinio rinktinė 2022 m. Europos čempionato atrankos turnyro rungtynėse kils į kovą su šveicarėmis. Rungtynių pradžia - 18 val.

Visi rankinio sirgaliai rungtynes galės stebėti nemokamai.

Sekmadienį šios komandos susitiks antrą kartą, tik šįkart - Šveicarijoje.

Europos rankinio federacijos (EHF) Vykdomasis komitetas nusprendė nedelsdamas šalinti visas Rusijos ir Baltarusijos rinktines bei klubus iš visų Europos rankinio varžybų. Visos Rusijos ir Baltarusijos komandos suspenduotos iki tolesnio EHF pranešimo. Taip pat uždrausta Rusijoje ir Baltarusijoje vykdyti tarptautines rankinio varžybas. Šių šalių teisėjai negalės teisėjauti visuose EHF organizuojamuose turnyruose.

Lietuvos rankinio federacija dar praėjusią savaitę informavo EHF, kad atsisako žaisti 2022 m. Europos moterų rankinio čempionato atrankos turnyro rungtynes su Rusija. Jos buvo numatytos balandžio 23 d. Omske.

Pašalinus Tokijo olimpinę vicečempionę Rusijos rinktinę, kovą dėl dviejų kelialapių į Europos čempionatą 1-oje atrankos grupėje tęs tik Lietuvos, Lenkijos ir Šveicarijos rinktinės.

Šiuo metu atrankos grupėje pirmauja abu susitikimus laimėjusi Lenkija. Lietuvos ir Šveicarijos rinktinės patyrė po du pralaimėjimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder