Lavrinovičiai atsisveikino su trenksmu

(2)

Šį šeštadienį, birželio 18-ąją, „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje nugriaudėjo Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių atsisveikinimo renginys „BROLIAI. Karjeros finalas“.

Kaip brolių ir buvo žadėta, didžiausioje metų krepšinio fiestoje pasirodė garsiausios visų laikų Lietuvos krepšinio žvaigždės, o žiūrovai galėjo mėgautis ne tik įtraukiančiomis rungtynėmis, bet ir išskirtiniais muzikos ir šokių šou bei įvairiais žaidimais. Beprecedentis renginys sutraukė ne tik tūkstančius aistruolių iš visos šalies, bet ir žinomų visuomenės veidų – tarp jų ir patį krepšinio titaną Arvydą Sabonį.

„BROLIAI. Karjeros finalas“ prasidėjo trumpu, ilgametę brolių karjerą apžvelgusiu filmu, o iškart po jo areną savo pasirodymu užkariavo ir geromis emocijomis dalijosi charizmatiškasis Vidas Bareikis bei jam talkinusios šokėjos. Tuomet, nutilus muzikai ir prigesus šviesoms, į areną įspūdingai įžengė ilgai lauktos brolių komandos, vėliau susikovusios tarpusavyje – jas žiūrovams pristatė patys Kšištofas bei Darjušas. Ypač sirgalių širdis sušildė po komandų pristatymo sekusi brolių padėka tėvams – juos Lavrinovičiai ne tik pakvietė į patį aikštelės vidurį, bet ir pagerbė nuoširdžiai padėkodami ir įteikdami gėlių.

Kaip sako pats Kšištofas, jiems buvo labai svarbu, kad atsisveikinimo renginys būtų kiek įmanoma asmeniškesnis ir atskleistų judviejų asmenybes. „Nu nesigirsiu, bet mums tiek artimieji, tiek fanai yra visas gyvenimas – bet ką mes dėl jų galim padaryti. Tai dėl to labai smagu, kad galėjom ne tik sužaisti tą paskutinį žaidimą, bet ir parodyt, kokie mes esam, tiesiog pabūt kartu su visais ir jausti tą visus apimančią vienybę ir artumą“, – po renginio džiaugėsi krepšininkas.

Aukščiausių brolių paskutinėse sužaistose rungtynėse taip pat netrūko aistrų. Nors legendiniai krepšininkai ir jų bičiuliai žaidimo metu atrodė gana atsipalaidavę, tai toli gražu nebuvo lengvas pasivaikščiojimas nei vienai iš komandų. Vis tik po įtemptos dvikovos laurus nuskynė Darjušo komanda, o naudingiausio žaidėjo titulas atiteko Tomui Delininkaičiui. „Ką aš galiu pasakyti, džiaugiuosi už brolį – negali gi tokią dieną pykt. Bet va kitą dieną tai jau suvesim sąskaitas kaip tikri vyrai – kam jis tuos geresnius komandos draugus pasirinko“, – juokavo Kšištofas.

Renginį broliai taip pat užbaigė linksma nata – iškart po rungtynių Lavrinovičiai įkalė simbolines vinis ir ant jų pakabino savo sportinius batelius. Būtent šiuo gestu krepšininkai baigė ilgiau nei dvidešimtmetį trukusią karjerą. „Tai ką, va ir viskas. Labai daug emocijų, labai daug jaudulio. Ir nors liūdesio ašara rieda, buvo nerealiai smagus renginys. Didelis ačiū gerbėjams, šeimai ir, žinoma, šauniesiems mūsų kolegoms, padėjusiems organizuoti renginį. Tikimės, kad dar ne vieną krepšininką įkvėpsim tokiai šventei. O mes, žinokit, nesakom „viso gero“. Turėsit dar mus kentėti ir veidus ne kartą matyti įvairiuose projektuose – tad „iki kitų susitikimų“, – iškart po renginio su šypsena komentavo Lavrinovičiai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder