Uraganiškas Klaipėdos „Neptūno“ puolimas nepaliko vilčių Mažeikių ekipai

Pirmąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1), kuris namuose 106:71 (25:19, 27:15, 32:24, 22:13) sutriuškino Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-2) klubą.

Rungtynių pradžioje Mažeikių komanda susikrovė trapų pranašumą (12:7), iš kurio greitai nieko neliko, nes iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai – 15:14.

Po pirmojo kėlinio „Neptūnas“ buvo priekyje 25:19, o Arnas Beručka ir Nate‘as Johnsonas skirtumą augino iki dviženklio – 34:24.

Klaipėdiečiai tolo vis labiau (41:25) ir po Desure‘o Buie tolimo metimo ėmė triuškinti mažeikiškius – 47:27.

Donato Sabeckio, Kay‘aus Bruhnkes ir A.J.Englisho tolimi šūviai kažkiek pagerino „M Basket-Delamode“ padėtį (46:59), bet atsaką turėjo ir A.Beručka su Zane‘u Watermanu – 65:49.

Legionieriai tęsė tritaškių seriją šeimininkų gretose ir taip „Neptūnas“ jautėsi vis ramiau – 74:49.

Po trijų kėlinių Virginijaus Šeškaus auklėtinių padėtis buvo sudėtinga (58:82), tad paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.

„Neptūnas“ nemažino puolimo apsukų, artėjo prie 100 taškų ribos, galiausiai ją peržengė ir ramiai užbaigė susitikimą. Įskaitant „Betsafe-LKL“, klaipėdiečiai ketvirtą mačą iš penkių peržengia 90 pelnytų taškų ribą.

Tai – rezultatyviausias „Neptūno“ sezono mačas.

Kovą dėl kamuolių klaipėdiečiai laimėjo net 47 prieš 22.