Apsipirkti Megamesto elektroninėje parduotuvėje dar patogiau - nuo šiol galite atsiskaityti Paysera!

Pristatydami šį naują atsiskaitymo būdą mūsų parduotuvėje, savo pirkėjams turime ir specialų pasiūlymą - dalyvaukite momentinėje loterijoje ir net PENKIEMS populiariausiems Megamesto elektroninės parduotuvės produktams, galite gauti nuolaidos kuponą! Jokių papildomų sąlygų, tereikia apsilankyti Megamesto!

Kokie produktai šiuo metu populiariausi Megamesto elektroninėje parduotuvėje?

1. Sulankstomas bėgimo takelis su nuotolinio valdymo pulteliu ACGAM T02P

Dienomis per daug sėdime prie darbų ir kompiuterių, per mažai judame ir jaučiame silpnumą visame kūne. Bėgimo takelis gali paskatinti jus pajudėti kur kas daugiau! Ne tik surinksite rekomenduojamą žingsnių kiekį, tačiau jūsų kūnas taps tvirtesnis, ištvermingesnis. Kompaktiškas sulankstomas bėgimo takelis neužims daug vietos namuose, o dėl skirtingų parinkčių takelis ACGAM leidžia tiek ramiai vaikščioti arba bėgti.

begimo-takelis

Ar saugu naudotis bėgimo takeliu? Ar nepakenks keliams? ACGAM T02P bėgimo takelyje sumontuotas 5 sluoksnių neslystantis bėgimo diržas, užtikrinantis saugią pagalvę jūsų keliams. O kad bėgti būtų dar patogiau, takelis turi porankį, kuris leidžia padidinti bėgimo greitį iki 12 km/h.

2. Dulkių siurblys su dulkių surinktuvu Xiaomi ROIDMI EVE Plus

Nepriekaištingai švarūs namai nesugaištant laiko? Tai įmanoma su Xiaomi ROIDMI EVE Plus dulkių siurbliu, kuris ne tik itin efektyviai siurbia grindis, tačiau ir drėgnai išvalo paviršių. Ar gali būti dar geriau? Tikrai taip! Xiaomi ROIDMI EVE Plus turi dar naujausios kartos išmanią dulkių surinkimo stotį, tad siurblio bakelį valyti reikės daug rečiau!

Dėka dirbtinio intelekto atpažinimo technologijos, siurblys robotas Xiaomi ROIDMI EVE Plus tiksliai įsimena visas patalpas, su galimybe nupiešti pertvaras ar kitaip suprogramuoti siurbimą, nustatyti valymo tipus.

siurblys

3. Bėgimo takelis XIAOMI Kingsmith R1 Pro

Blogas oras, greitai temsta lauke ir prisiversti judėti vis sunkiau. Tad tikrai ne veltui Megamesto elektroninės parduotuvės TOP 5 jau antrasis bėgimo takelis!

XIAOMI Kingsmith R1 Pro „WalkingPad" ne tik padės palaikyti reguliarų judėjimą kasdien, tačiau užsibrėžę tikslus, reguliariai judėdami, galėsite lengvai atsikratyti papildomų kilogramų ir pagerinti viso kūno būseną!

begimo

Bėgimo takelis XIAOMI Kingsmith R1 Pro - sulankstomas ir itin kompaktiškas, tad neužims daug vietos namuose. Tuo pačiu, takelis turi patogius porankius, su kuriais galite bėgti greičiau, o juos nuėmus pasimėgauti ramiu pasivaikščiojimu skaitydami knygą ar žiūrėdami serialą.

4. Sulankstomas elektrinis dviratis SAMEBIKE LO-26 su aliuminio lydinio rėmu

Su elektriniu dviračiu judėti mieste vienas malonumas! Nepavargsite važiuodami į įkalnes, o tai reiškia, kad tikslą pasieksite su energija! Dviratis turi 500W galingas variklis, 30 km/h greitis ir net 10Ah/48V ličio jonų baterija, su kuria vien elektriniu režimu nuvažiuosite iki 40 km, o papildomai minant pedalus iki 70 km!

dviratis

SAMEBIKE LO-26 baterijos energija stipri ir tolygi, taip pat galite pasirinkti iš keturių važiavimo rėžimų: 1. Pilnai dirbanti baterija. 2. Papildoma pagalba minant pedalus. 3. Žmogaus jėgos režimas (Naudojama tik žmogaus jėga) 4. Stumtelėjimo režimas.

5. Bluetooth garsiakalbis TRONSMART STUDIO

Ieškote sprendimo, kad muzika jaukiai skambėtų visuose namuose - mūsų klientų labai pamėgti Bluetooth garsiakalbiai Tronsmart Studio su TuneConn™ technologija, leidžiančia bevieliu ryšiu susieti iki 100 garsiakalbių.

kolonele

Aukščiausios kokybės garsas ten, kur jums reikia, stabilus ir itin patogus Bluetooth ryšys ir net 15 valandų grojimo trukmė už itin patrauklią kainą!

Taigi, su Paysera nuo šiol apsipirkite Megamesto elektroninėje parduotuvėje dar patogiau ir pasinaudokite galimybe sudalyvauti momentinėje loterijoje! Šiems PENKIEMS pirkėjų itin pamėgtiems produktams, gaukite papildomą nuolaidos kuponą! Jokių papildomų loterijos sąlygų, tereikia apsilankyti Megamesto!

Sidebar placeholder