Atėjo į „Technoramą“ pirkti televizoriaus ir gavo jį dovanų

Šiomis dienomis Klaipėdos Vaidilos aikštė traukia praeivių žvilgsnius ne tik atsinaujinusia išvaizda, bet ir linksmu šurmuliu. Mat šalia įsikūrusi „Technorama“ parduotuvė – viena seniausių uostamiestyje – švenčia dvidešimtąjį savo gimtadienį. Iki birželio 13 d. truksiantis švenčių maratonas vilioja lankytojus nuotaikingomis pramogomis, labai didelėmis nuolaidomis ir momentine loterija, kurioje pirkėjai gali laimėti daugybę vertingų dovanų.

Jau pirmąją šventės dieną buvo ištrauktas geidžiamiausias loterijos prizas – 65 colių įstrižainės „Philips“ televizorius. Jis atiteko Inai Štitilienei, kuri į „Technorama“ parduotuvę su šeima atvyko išsirinkti nedidelio televizoriaus vaikų kambariui.

„Aš niekada nesu nieko laimėjusi, todėl vis dar negaliu patikėti tuo, kas įvyko, – pasakoja pirkėja. – Televizoriaus modelio, kurį mes išsirinkome, parduotuvėje nebuvo, sutarėme, kad jis bus pristatytas šeštadienį. Jau ruošėmės išeiti, bet prisiminiau, kad man reikia nešiojamojo akumuliatoriaus. Kai sumokėjau už pirkinį, man pasiūlė traukti loterijos bilietą. Griebiau pirmąjį nuo viršaus, ir patikrinusi svetainėje sužinojau, kad laimėjau televizorių. Vyras galvojo, kad juokauju. Teko parodyti loterijos rezultatą.“

Galimybė padėkoti pirkėjams

„Technorama“ kolektyvas – tai didelė šeima. Todėl mes vieni iš nedaugelio Lietuvoje puoselėjame tradiciją prisiminti ir švęsti savo parduotuvių gimtadienius. – aiškina „Technorama“ tinklo direktorius Mindaugas Skalandžiūnas. – Šis gimtadienis – išskirtinis. Jis vainikuoja du parduotuvės veiklos dešimtmečius. Be to, tai proga susitikti su mūsų pirkėjais, ir padėkoti jiems už ištikimybę, kurią šiais iššūkių kupinais metais ėmėme dar labiau vertinti.“

Puiki galimybė nuolaidų medžiotojams

Nė viena „Technorama“ šventė neapsieina be tradicinio nuolaidų lietaus. Už ypač palankią kainą galima įsigyti prekių, kurios parduodamos tiesiai iš šalia parduotuvės stovinčio vilkiko.

Pirkėjai gali sutaupyti net tuomet, kai renkasi prekę, kuriai nuolaida nėra numatyta. Priėję prie kasos jie patys traukia bilietą su asmeninės nuolaidos dydžiu. Tie, kuriems nusišypso didžiausia sėkmė, gali laimėti net 99 proc. nuolaidą pirkiniui!

Be to, gimtadienio maratono metu pirkinius galima įsigyti išsimokėtinai be jokio pabrangimo.

Momentinė loterija tęsiasi

„Philips“ televizorius jau iškeliavo į naujuosius namus, tačiau „Technorama“ loterija tęsiasi. Savo šeimininko vis dar laukia stilingas „Beko“ šaldytuvas ir „Xiaomi“ robotas dulkių siurblys ir dešimtys kitų vertingų prizų.

Sidebar placeholder