Atidaryta penktoji „Senukų“ parduotuvė Vilniuje – investicijos siekia 3 mln. eurų

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ atidarė penktąją parduotuvę Vilniuje – Didžiojoje Riešėje, priešais prekybos centrą „Link Molėtų“. Bendros investicijos į beveik 6 tūkst. kv. metrų prekybinio ploto parduotuvę siekia 3 mln. eurų.

„Kesko Senukai“ pardavimų vadovės Ingridos Starovoitovos teigimu, pasirenkant naujosios parduotuvės vietą, siekta būti arčiau klientų.

„Žinome, kaip svarbu nuosavuose gyvenamųjų namų kvartaluose besikuriantiems naujakuriams greitai ir patogiai įsigyti namų apyvokos, statybos, remonto bei apdailos prekių. Atsižvelgę į sparčiai besiplečiančių Riešės, Gulbinų, Žaliųjų Ežerų ir aplinkinių rajonų gyventojų poreikius, pasirinkome naujosios parduotuvės lokaciją“, – teigia I. Starovoitova.

Duris atvėrusioje „Senukų“ parduotuvėje Dangeručio g. 1 siūlomas apie 30 tūkst. prekių asortimentas. Čia įkurtas ir „Proficentras“, „Sodo centras“, „Drive In“, elektroninės parduotuvės užsakymų atsiėmimo punktas. Taip pat bus teikiamos ir kitos pirkėjų jau pamėgtos paslaugos: įrankių ir priekabų nuoma, dažų maišymo, prekių pirkimo lizingu, pratęstos garantijos, pirkinių draudimo paslaugos.

Šalia naujosios parduotuvės sutvarkyta ir infrastuktūra – įrengta patogi sankryža, šviesoforai, 500 vietų parkavimo aikštelė. Čia sukurtos 64 darbo vietos, darbuotojai įgavę patirties kitose tinklo parduotuvėse.

Pasak įmonės atstovės, daugiausia dėmesio įrengiant naująją parduotuvę skirta patogiam apsipirkimui ir pirkėjų patogumui.

„Mums labai svarbu įgyvendinti sprendimus, kurie būtų patogūs mūsų klientams. Pavyzdžiui, jei pirkėjas neranda reikiamos prekės lentynoje, konsultantas ją padeda užsakyti iš viso prekybos tinklo asortimento bei pasirūpina jos pristatymu į namus. Įvertinę patirtį kitose parduotuvėse, matome, kad šią paslaugą pirkėjai jau pamėgo ir aktyviai ja naudojasi“, – pristato I. Starovoitova.

Naująjį prekybos centrą patogu pasiekti važiuojant tiek Utenos, tiek Vilniaus kryptimi. Netoli naujosios parduotuvės yra Verkių regioninis parkas, daugybė miškų, ežerų, sodybų, todėl tikimasi, kad parduotuvė bus patogi ir susiruošusiems į gamtą ar paturistauti.

„Kesko Senukai“ valdomą prekybos tinklą sudaro 94 nuosavų ir franšizės pagrindu veikiančių parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendrovei priklauso ir elektroninę prekybą plėtojanti „Kesko Senukai Digital“, valdanti elektronines parduotuves „Senukai.lt“, „1A.lt“, „K-Senukai.lv“, „1A.lv“, „K-Rauta.ee“ ir „1A.ee“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder