Atsigaunant ekonomikai „Inno line“ planuoja augimą, ieško naujų darbuotojų
(2)„Inno line“ vadovas Ramūnas Marozas sako, kad baldų pramonė Lietuvoje jau mato atsigavimo požymius.
„Galime prognozuoti ekonominio pakilimo ciklą, mažėja bankų palūkanos, aktyvėja NT rinka. Tai leidžia prognozuoti naujų baldų paklausos augimą ir tam turime pasiruošti iš anksto“, - „Vakarų ekspresui“ sakė R. Marozas.
„Inno line“ yra labiausiai robotizuotas baldų industrijos kompleksas Baltijos šalyse, pas mus darbuojasi 50 robotų. Jie atlieka pačias sunkiausias, fiziniam darbui imlias operacijas", - sako gamyklos direktorius.
Anot jo, įmonėje daugiausia dirba Klaipėdos rajono, Šilutės rajono gyventojai, atvyksta net iš Tauragės. Daugiau kaip pusė „Inno line“ darbuotojų į darbą važiuoja gamyklos užsakytu transportu.
Anot R. Marozo, „Inno line“ artimiausiu metu planuoja įdarbinti per 30 naujų komandos narių. O bendrai SBA grupės įmonės, tarp kurių ir „Klaipėdos baldai“, planuoja priimti apie 100 žmonių. Didžiausias poreikis - automatizuotų gamybos valdymo sistemų operatorių.
Atvirų durų dienos
„Kandidatus kviečiame savo akimis pamatyti, kaip vyksta gamyba “Inno Line„ ir susipažinti su būsima darbo vieta. Todėl liepos 10 ir 16 dienomis įmonėje rengiamos atvirų durų dienos. Siekdami pritraukti darbuotojų, bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba. Organizuosime nemokamą transportą, kad visi norintieji įsidarbinti ir susipažinti su įmone galėtų atvykti“, - kviečia apsilankyti gamykloje ir iš arti ją apžiūrėti R. Marozas.
Anot jo, apsilankius fabrike bus galima susipažinti ne tik su darbo sąlygomis, tačiau sužinoti ir kitus privalumus, kuriais naudojasi dirbantieji „Inno line“.
Naujiems darbuotojams specialių reikalavimų nėra. Tiesa, reikia turėti bent bazines naudojimosi kompiuteriu žinias, o kiti reikalingi įgūdžiai ir žinos įgyjami apmokymų metu. Priklausomai nuo turimų kompetencijų, mokymai trunka 1-3 mėnesius.
Prieš 2,5 metų veiklą pradėjusi „Inno line“ specialistus vilioja ne tik konkurencingu atlyginimu, bet papildomų naudų paketu. Pasiekus mėnesio užsibrėžtus tikslus visi darbuotojai gauna premijas.
„Inno Line“ darbuotojai įmonės lėšomis yra apdrausti ne tik nuo nelaimingų atsitikimų, bet ir papildomu sveikatos draudimu. Draudimo lėšas galima panaudoti sveikatos paslaugoms, kurių nepamoka Ligonių kasa, arba tiesiog perkant vaistus.
Visi įmonės gamybiniai padaliniai turi suplanuotą biudžetą komandos formavimo renginiams ir patys sprendžia kaip jį panaudoti.
„Turime savo modernią valgyklą. Kompensuojame dalį maitinimo išlaidų, todėl pietūs darbuotojams kainuoja 2-2,5 euro“, - sako R. Marozas.
Dėmesys tvarumui
„Pastebime, kad renkantis darbo vietą žmonėms dažnai svarbu ir įmonės rūpestis aplinka, tvarumas. Gamykloje diegiame naujausias technologijas. Pasiekėme, kad visos gamybos atliekos būtų perdirbamos, nieko neišvežame į sąvartyną. Šiuo metu ant įmonės stogo montuojame saulės elektrinę, kuri patenkins iki ketvirtadalio mūsų elektros poreikio. Pats gamyklos pastatas pastatytas taip, kad netgi žiemą nereikia papildomai šildyti, pakanka rekuperacinės sistemos iš gamybos įrenginių generuojamos šilumos“, - vardina R. Marozas.
Pasak direktoriaus, „Inno line“ tai ne tik pastatas, o didelė, motyvuota 500 žmonių bendruomenė. Įmonės darbuotojai aktyviai savanoriauja, dalyvauja visuomeninėje veikloje, prisideda prie labdaros iniciatyvų.
Kaip tik šiuo metu visi ieškantys ar norintys pakeisti darbą žmonės turi gerą galimybę prisijungti prie „Inno line“.
SBA yra viena didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių. Ją sudaro daugiau kaip 30 įmonių, veikiančių baldų gamybos, nekilnojamojo turto, tekstilės gamybos ir investicijų valdymo srityse.
„Inno line“ baldų gamykla liepos 10 ir 16 dienomis ieškančiuosius darbo kviečia į atvirų durų dienas. Visą informacija ir registracija įmonės „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/InnoLinebySBAHome.
Rašyti komentarą