„Ieškome bendrų sprendimų ir bendradarbiavimo galimybių“

Prieš 10-metį įsikūrusi reklamos gamybos ir montavimo įmonė „Dėmesio srautas“ šiandien yra viena didžiausių šias paslaugas teikiančių kompanijų Klaipėdoje. Per visus savo veiklos metus sparčiai besiplečianti įmonė ne tik sukaupė didžiulę patirtį reklamos gamybos ir montavimo srityje, bet ir užmezgė glaudžius ryšius su Lietuvos bei užsienio šalių partneriais. Didžiuliu kompanijos darbu pasiekta sėkmė atsispindi ir rezultatuose - numatoma, kad apie 30 proc. įmonės gaminamos produkcijos šiemet bus eksportuojama į kitas šalis.

Tam, kad įmonės gaminama produkcija būtų kokybiška ir inovatyvi bei visuomet pateisinanti užsakovo lūkesčius, kompanijos vadovai negaili investicijų į modernią įrangą bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.

Antanas ir Gediminas veiklą pradėjo dviese, o šiandien įmonėje dirba jau 20 darbuotojų. Tačiau, pasak direktoriaus Gedimino Ročio, šito jau nebepakanka. „Nepaisant to, kad šiuo metu turime 20 darbuotojų, esame vieni didžiausių, teikiančių šias paslaugas Klaipėdoje. Tačiau mums šitos rinkos jau nebeužtenka. Šiuo metu plečiame savo veiklą gamybos srityje, todėl ieškome būtent reklamos gamybos kompetencijas turinčių žmonių“, - kalbėjo vadovas.

PROJEKTŲ vadovas Antanas Žvinklys. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

PROJEKTŲ vadovas Antanas Žvinklys. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Įmonės plėtra eksporto srityje

G. Ročys pabrėžia, kad įmonės augimas numatomas būtent eksporto srityje. Praėjusiais metais kompanijos gaminamos produkcijos eksportavimas į užsienio šalis sudarė 10 proc. Numatoma, kad šiemet šis skaičius ūgtelės iki 30 proc.

„Savo reklamos produkciją mes eksportuojame į 7 užsienio šalis: Švediją, Norvegiją, Suomiją, Daniją, Olandiją, Vokietiją ir Šveicariją. Bendradarbiaujame ir plečiamės visose šiose rinkose, todėl galime aiškiai jausti ten vyraujančias tendencijas. Dėl šios priežasties, prasidėjus pandemijai, matėme, kaip tam tikros šalys elgėsi, ir žinojome, ko galime tikėtis patys Lietuvoje“, - pasakojo G. Ročys.

Būtent visame pasaulyje prasidėjusi pandemija ir lėmė partnerių paieškų užsienyje pradžią. „Praėjęs pavasaris ir vasara buvo ganėtinai sudėtingi momentai. Pradėjome ieškoti partnerių užsienyje. Rugsėjo mėnesį jau gavome pirmąsias užklausas iš kitų šalių, o spalio mėnesį aktyviai įsijungėme į darbą ir iki pat šiol neprarandame savo tempo. Mums puikiai pavyksta suniveliuoti užsakymų srautą bei palaikyti kompanijos augimą“, - teigė direktorius.

Atsižvelgdami į vis didėjančią įmonės produkcijos paklausą, Antanas Žvinklys ir G. Ročys planuoja plėsti ir esamos įmonės patalpas. „Kai prieš 2 metus persikėlėme į šias patalpas, atrodė, kad jų tikrai užteks minimum 5 metams. Šiuo metu jau aiškiai suvokiame, kad tai - per ilgas laikotarpis, ir vietos jau dabar ima trūkti. Esame numatę, kad įmonės augimas kils 30 proc. ne tik šiemet, bet ir kitais metais. Todėl esamos patalpos pradės daryti ankštos“, - pasakojo kompanijos vadovas pridurdamas, kad šiuo metu kaip tik vyksta diskusijos su įmonės pastato savininkais dėl tolimesnės plėtros.

KOKYBĖS kontrolė. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

KOKYBĖS kontrolė. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Vadovaujasi socialinės atsakomybės principais

Kompanijos „Dėmesio srautas“ veiklos kartelę kelia ir atsakingas požiūris į verslą. Šiuo metu įmonė diegiasi ISO standartus - kokybės vadybos, darbų saugos ir aplinkosaugos srityse.

Pandemijos metu įmonė aktyviai įsitraukė į kovą prieš COVID-19 virusą - gamino ir medikams dovanojo apsauginius skydelius.

„Prisidedame ne tik prie įvairių socialinių akcijų, bet ir esame vieni iš Klaipėdos motosporto klubo rėmėjų. Taip pat esame Baltijos šalių reklamos gamintojų asociacijos nariai, o tai mūsų įmonei suteikia didžiulę pridėtinę vertę bei prestižą“, - pasakojo G. Ročys.

SUVIRINIMO procesas. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

SUVIRINIMO procesas. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Dirba bendradarbiavimo principu

„Dėmesio srautas“ dirba su didžiausiais Klaipėdoje įsikūrusiais prekybos centrais: „Akropolis“, „Grandus“, „Studlendas“, „Molas“, „Luizė“ ir t. t. Taip pat su atskiromis parduotuvėmis - „Aprangos grupei“ priklausančiomis - „Zara“, „Bershka“, „Aprangos galerija“ ir kt.

„Turime ilgalaikę patirtį dirbant su parduotuvėmis, todėl puikiai žinome, ką reiškia jas atidaryti pirmadienį, o ne penktadienį. Padedame klientams atsidaryti laiku“, - teigė direktorius.

Projektų vadovas Antanas Žvinklys pabrėžia, kad darbas su prekybos centrais reikalauja itin didelio lankstumo, kruopštumo bei atsakingumo. Įmonės įkūrėjai džiaugiasi, kad inovatyvi ir lanksti gamybos bazė leidžia patenkinti įvairius klientų poreikius. Būtent dėl šios priežasties kompanija tapo žinoma ir patikima, kokybiška bei moderni šios srities žaidėja.

Kompanija plačiai dirba su įvairiomis reklamos agentūromis ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose. „Mes neturime konkurentų. Mes turime tik partnerius. Tarpusavyje bendradarbiaujame tiek Klaipėdoje, tiek ir kituose miestuose. Nesame tie, kurie kaišioja kitiems pagalius į ratus. Ieškome bendrų sprendimų ir bendradarbiavimo galimybių“, - pabrėžė įmonės direktorius.

Daugiau informacijos apie įmonės teikiamas paslaugas rasite čia: www.demesiosrautas.lt

UAB „Dėmesio srautas“ įsikūrusi adresu: Gobergiškės g. 18, Šlapšilė, Klaipėdos r.

Dėl išsamesnės informacijos arba dėl darbo pokalbio galite kreiptis telefonu: +370 606 12 248 arba susisiekti el. paštu: [email protected]siosrautas.lt

Sidebar placeholder