Kadastriniai matavimai Lietuvoje

Planuojate įregistruoti žemės sklypą ar kitą nekilnojamojo turto objektą? Norite užregistruoti inžinerinį statinį, seną pastatą, kuris dar nėra registre, arba butą po remonto ar renovacijos? Visus, su kadastriniais matavimais susijusius klausimus Jums išspręsti padės ilgametę patirtį Lietuvoje sukaupusi įmonė „Geodezijos linija“.

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvoje gyvuojančios ir didžiulę patirtį sukaupusios teritorijų planavimo, geodezijos ir žemėtvarkos bendrovės „Geodezijos linija“ komanda savo klientams teikia tokias paslaugas, kaip geodeziniai (kadastriniai) sklypų ir statinių matavimai, topografinių (topo) nuotraukų ir žemės valdos projektų bei detaliųjų planų rengimas, žemės sklypų nužymėjimas, profesionalias matininko ir įvairias kitas paslaugas.

Jeigu nežinote nuo ko pradėti, įmonėje „Geodezijos linija“ dirbantys profesionalūs matininkai Jums suteiks konsultacijas kadastrinių matavimų, dokumentų tvarkymo, žemėtvarkos ir nekilnojamojo turto klausimais.  Bendrovės komandoje dirba itin aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie už prieinamą kainą reikalingus darbus atliks itin kompetetingai ir tiksliai sutartu laiku.

Nekilnojamojo turto objektų pirkimas, pertvarkymas, statymas ir t.t. – tampa vis dažnesniu reiškiniu Lietuvoje. Todėl jeigu planuojate įregistruoti žemės sklypą ar kitą nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys surenkami  kadastrinių matavimų metu.

Kadastrinių matavimų paslaugų Jums prireiks ne tik pertvarkius patalpas arba pastačius naują pastatą. Jos bus reikalingos ir norint užregistruoti inžinerinį statinį, seną pastatą, kuris dar nėra registre, arba butą po remonto ar renovacijos.

Projektuojant  arba rekonstruojant įvarius statinius ir pastatus, projektuojant požemines komunikacijas, rengiant sklypo formavimo ir pertvarkymo projektus Jums bus reikalinga topografinė (topo) nuotrauka. Tam, kad būtų galima pradėti projektavimo darbus, ją privaloma suderinti ne tik su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis bet ir su savivaldybe.

Per visus savo veiklos metus kadastrinius matavimus ši įmonė atliko daugiau nei 12 tūkst. hektarų plote visoje Lietuvoje. „Geodezijos linija“ komandos padarytais darbais džiaugiasi virš 6 tūkstančių klientų. Iki šiol bendrovė atliko net 22 tūkst. užsakymų. Savo paslaugas įmonė teikia tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

Visus darbus įmonė vykdo į pagalbą pasitelkdama itin aukšto tikslumo ir matavimo prietaisus bei specializuotą programinę įrangą, kuri yra nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams atlikti darbuotojų komanda naudoja pažangiausius elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Nors bendrovės „Geodezijos linija“ filialai įsikūrę Vilniuje ir Šiauliuose, tačiau įmonė prisitaiko prie kiekvieno kliento, todėl savo paslaugas gyventojams teikia visoje Lietuvoje.

Išsamesnę informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas rasite interneto puslapyje www.geoline.lt.

Turite daugiau klausimų? Kreipkitės el. paštu  [email protected], [email protected] arba skambinkite telefonu Vilniuje +370 670 88276 ir Šiauliuose +370 600 22380.

Sidebar placeholder