Kaip ilgai trunka modulinio namelio statybos procesas nuo pradžios iki pabaigos?

 Moduliniai namai vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Šie pasižymi nemenka privalumų gausa, pavyzdžiui, ekonomiškumu, patvarumu, pritaikomumu. Įprastai galima rinktis tiek jau parengtus projektus, tiek užsisakyti individualų dizainą. Visgi, dar vienu dideliu modulinio namo privalumu reikėtų įvardyti ganėtinai greitas statybas. Taigi – kaip ilgai trunka visas procesas nuo pradžios iki pabaigos?

Kas yra modulinis namelis?

Modulinis namelis – tai namas, susidedantis iš modulių arba sekcijų. Įprastai jis gaminamas ne statybų vietoje, o tik vėliau į ją pristatomas bei sumontuojamas.

Vienas iš didžiausių modulinio namo privalumų yra itin greita statyba.

Kita vertus, šis taip pat pasižymi ekonomiškumu, patogumu, prieinama kaina.

Taigi, nenuostabu, jog toks variantas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Kiek ilgai trunka modulinio namo statybos procesas?

Kai kuriais atvejais modulinius namus įmanoma pastatyti net per kelias savaites. Kadangi beveik viskas yra atliekama gamykloje, nereikia jaudintis dėl orų arba panašių problemų, galinčių sulėtinti statybų procesą.

Teigiama, kad moduliniai namai yra vieni iš greičiausiai pastatomų variantų.

Visgi, vidutinė visų statybų trukmė trunka maždaug apie 2 mėnesius.

Žinoma, viskas priklauso nuo projekto sudėtingumo ir dydžio. Bet kokiu atveju, šis procesas vis tiek yra greitesnis nei įprastų namų statybos.

Modulinio namo privalumai

Kaip minėjome kiek anksčiau, modulinis namelis pasižymi nemenka privalumų gausa. Jau aptarėme, jog šis yra pastatomas itin greitai. Kita vertus, moduliniai namai taip pat pasižymi tvarumu, energiniu efektyvumu, nedidele kaina.

Šie pastatai beveik visuomet statomi tik iš ekologiškų medžiagų. Be to, lyginant su tradicinės statybos namais, tai ganėtinai pigus pasirinkimas.

Moduliniai namai taip pat yra itin sandarūs. Įprastai jie projektuojami taip, kad efektyviai vartotų energiją. Jų gamybai naudojamos kokybiškos ir ilgaamžės medžiagos, todėl nameliai pasižymi patvarumu.

Be to, šie taip pat yra gerokai mobilesni už tradicinius variantus. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu – belieka pasirinkti.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder