Kęstutis Budrys

Kęstutis Budrys: lietuvių verslo ryšius su Rusija reikėtų vertinti pagal jų turinį ir pasekmes

Lietuvos piliečių verslo ryšius su Rusija reikėtų vertinti pagal jų turinį ir pasekmes, sako prezidento vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Kęstutis Budrys.

„Reikėtų žiūrėti į tų ryšių turinį, apie ką jie yra, kas yra vykdoma, kokio pobūdžio – ar prekyba, ar importas, ar eksportas, ar investicijos tiek Rusijos verslo Lietuvoje, tiek Lietuvos verslo Rusijoje – ir tada vertinti, kokias pasekmes tai mums sukuria“, – LRT radijui ketvirtadienį sakė K. Budrys. 

„Dėl to neturėtume iškart skubėti viskam užklijuoti vienos etiketės ir sakyti, kad viskas savaime yra blogai, ar viskas yra grėsmė, ar viskas yra leidžiama ir bet kaip gali veikti“, – teigė prezidento patarėjas. 

Pasak jo, Lietuvos strateginiai sektoriai nuo Rusijos įtakos buvo apsaugoti dar prieš karą Ukrainoje. 

„Viskas, kas susiję su mūsų strateginiais, pagrindiniais sektoriais, nuo kurių priklauso valstybės funkcionavimo kokybė ir išvis, ar valstybė, kaip tokia, veikia, tai mes esame juos apsaugoję pakankamai rimtai dar iki karo“, – teigė K. Budrys.  

„Kitos sritys – reikia vertinti priklausomai nuo to, kas yra daroma. Ar tai vis dėlto yra vien tik prekyba, ar tai jautrūs sektoriai pačioje Rusijoje ir panašiai“, – kalbėjo prezidento patarėjas. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder