Kretingoje atidaryta nauja „Rimi“ parduotuvė (17)

Jau nuo šiandien Kretingos gyventojai galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu arčiau savo namų – čia atidaryta pirmoji „Rimi“ parduotuvė mieste ir jau antroji pajūrio regione. „Supermarket“ formato parduotuvės prekybinis plotas ir atskiri įėjimai į specializuotas krautuvėles leis užtikrinti, kad pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti be imunizacijos dokumentų.

Viskas, ko reikia kasdienai

Naujoji „Rimi“ parduotuvė Kretingoje įsikūrė adresu Šventosios g. 27 B – patogioje vietoje, kurioje susikerta ne tik kretingiškių, bet ir aplinkinių vietovių gyventojų keliai. Sustoti apsipirkti čia bus patogu su visa šeima keliaujantiems į pajūrį ar vykstantiems į netoliese esančią geležinkelio stotį.

Naujojoje parduotuvėje kretingiškius bei miesto svečius pasitiks platus ir kiekvieno skoniui pritaikytas asortimentas. Čia lankytojai ras gausų aukščiausios kokybės „Rimi“ privačios etiketės gaminių pasirinkimą, „Rimi“ šefų gamybos vartojimui paruoštų produktų, įprastus pieno, mėsos, žuvies, bakalėjos, daržovių, vaisių bei kitus skyrius.

Gardžiausiais kvapais užeiti pakvies ir šviežią duoną bei kitus kepinius siūlanti parduotuvės kepyklėlė.   

„Lankytojus parduotuvėje pasitiks jiems pažįstami, savi veidai – čia dirbs 27 Kretingos miesto ir rajono gyventojai. Į parduotuvės įrengimą investuota beveik milijonas eurų, tad labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie vietos bendruomenės gerovės, – sako „Rimi Lietuva“ Operacijų departamento vadovė Irina Miklienė.

– „Rimi“ tinklo planai iki 2023 m. susiję su mažesnių, patogaus apsipirkimo parduotuvių įrengimu, tad šiuo atidarymu mes dar kartą parodome, kad augti ir tobulėti galima net ir tokiais nežinomybės kupinais laikais. Tikimės, jog kretingiškiai pamėgs mūsų parduotuvę, kurioje galėsime pasiūlyti visa tai, kas iki šiol regione buvo prieinama tik Klaipėdoje.“

Parduotuvės durys lankytojams bus atviros kasdien nuo 8 iki 22 val. vakaro. Skubantys pirkėjai galės apsipirkti trijose savitarnos kasose, tačiau veiks ir keturios įprastos kasos. Be patogų apsipirkimą garantuojančių sprendimų parduotuvės viduje, čia taip pat įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Visiems norintiems suteikiama galimybė naudotis taros supirktuve, prie kurios galima patogiai privažiuoti automobiliu.

„Džiaugiamės tęsdami bendradarbiavimą su „Rimi“ kaip „Supermarket“ formato parduotuvių plėtros partneris ir drauge atidarydami jau antrąją parduotuvę. Dėkojame už pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie „Rimi“ tikslo įgyvendinimo iki 2023 m. išplėsti parduotuvių tinklą iki 100-o visoje Lietuvoje“, – sako NT plėtros ir valdymo bendrovės „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.

Tame pačiame pastate, šalia „Rimi“ parduotuvės, įsikūrė ir kiti kaimynai: „Pepco“, „Pet24“, „Žalia stotelė“, „Alynas“, „Camelia“ vaistinė, gėlių salonas „Dendrėja“ ir dekoro parduotuvė „Kaya Home“.

Apsiperkant Galimybių paso neprireiks

Kretingiškiai naujoje „Rimi“ parduotuvėje galės apsipirkti saugiai ir greitai – net 1148 kv. m. apimantis parduotuvės plotas leis gyventojams apsipirkti be imunizacijos dokumentų, tačiau laikantis numatytų saugumo reikalavimų. Vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, kaukės šiuo atveju išliks privalomos.

Parduotuvėje, kaip ir visuose kituose „Rimi“ prekybos centruose, pirkėjus pasitiks jau įprastais tapę jų ir darbuotojų saugumui skirti sprendimai – apsauginės organinio stiklo sienelės prie kasų, saugių atstumų eilėse prie įprastų kasų žymėjimas, dezinfekcinės stotelės ir skelbimai, primenantys apie šių priemonių naudojimą bei asmeninę rankų higieną.

Apsaugos priemonių taip pat galės įsigyti ir pirkėjai – čia jie ras vienkartinių ir daugkartinių, tekstilinių veido kaukų, dezinfekcinių priemonių.

 

Raktažodžiai
Nelabai apsipirkt viskas brangu net ka ligint su lidlas arba iki parduoruves nemanau kad rajono žmonem cia
Jonas, 2021-09-18 16:49
Kas pasake be galimybes paso? Tik pirma darbo diena-siandien jau pilna patykra, neapgaudinekite zmoniu, Vaziuojam i Lidla !
Irena, 2021-09-18 15:21
be šviežios žuvies skyriaus...?
Nuomonė, 2021-09-13 12:06
Sidebar placeholder