Lietuviški „Vostok Europe“ laikrodžiai: nuo krepšinio aikštelės iki ekstremalaus šalčio (1)

„Vostok Europe“ laikrodžius – lietuvišką produkciją – vertina veiklūs žmonės, kurie, galima sakyti, nuolat kvėpuoja naujais tikslais. Tad ir laikrodžių gamintojas nestovi vietoje – sukurta ne viena specialioji serija. Būta daug projektų, skirtų įvairioms sritims, – nuo krepšinio klubo jubiliejaus iki ekstremalių kelionių.

Įvertinta krepšinio fanų ir pačių krepšininkų

„Vostok Europe“ ir sportas tikrai nėra priešingybės. O lietuviai, kalbėdami apie sportą, prieš akis regi oranžinį kamuolį. Būrys sirgalių skanduoja „žalia balta“. Jeigu skanduojate ir jūs, tai tikriausiai prisimenate 2014-uosius, kai buvo išleista ribota laikrodžių partija, skirta „Žalgirio“ klubo 70-mečiui paminėti.

Ką Lietuvai reiškia krepšinis? Ką Lietuvai (ir, žinoma, Kaunui) reiškia „Žalgiris“? Nemažai lietuvių atsakytų, jog tai tarsi antroji religija. Ryžto ir pergalių simbolis. Bendrumo jausmas. Ir krepšininkams, ir sirgaliams malonu turėti ką nors, kas dar labiau sustiprintų bendrystę ir skatintų siekti tikslų. 

Galima ilgai vardyti, kodėl buvo pasirinktas „Vostok Europe“ prekės ženklas. Tačiau iš pirmo žvilgsnio aišku, kad tai laikrodžiai, įkūnijantys sportiškumą. Rungtynių metu aikštelėje liejasi prakaitas. Vien gražiu dizainu to nereprezentuosi. Įdedamas pastangas simbolizuoja tvirtas laikrodis.

Išbandyta ten, kur atsidurti ne kiekvienas norėtų

O greta visų „Vostok Europe“ būdingų bruožų neabejotinai svarbu įvairiapusiškumas. Sporto salėje, po vandeniu, dykumoje, ore – visur reikalinga ištvermė. Lygiai taip pat ir termometro stulpeliui krentant žemyn...

Šių metų žiema – ir su šalčiu, ir su sniegu. Kai kurie žmonės tai jau vadina egzotika. O štai su „Vostok Europe“ leistasi į kur kas egzotiškesnius ir šaltesnius išbandymus. Vienas jų pavadintas Baikalo projektu. Šios kelionės dalyviai, besidalydami įspūdžiais, nestokoja emocijų. Įvairių šalių atstovai skaičiavo vis naujus, nenuspėjamus kilometrus ir pasiekė du pasaulio rekordus. 

Minėtina ir motociklininko Karolio Mieliausko kelionė šalčio link. Su Vostok Europe laikrodžiu ant riešo keliautojas pasiekė Oimiakoną – šalčiausią gyvenamąją vietą Žemėje.

Gražaus dizaino nepakanka

„Vostok Europe“ laikrodžiai atrodo išraiškingai. Dizainas yra tarsi centras, apie kurį viskas sukasi. Dėmesys pirmiausia krypsta būtent į formas, spalvas, į ciferblato detales. Visgi svarbiausia, kad jos tinkamai funkcionuotų ir nebūtų tik gražus blizgutis.

Gaminant „Vostok Europe“ laikrodžius kruopščiai tikrinamas kiekvienas komponentas – visuma privalo būti tiksli ir patvari. Reikia paminėti, kad kiekvienas laikrodis testuojamas individualiai – tai reiškia, kad „Vostok Europe“ savininkai gauna labai atidžiai pagamintą produktą, parengtą įvairiausiems iššūkiams. Rezultatas – aukšto lygio praktiškumas ir patikimumas. „Vostok Europe“ atlieka gražaus aksesuaro funkciją, tačiau patikimai tarnauja ir ten, kur įprastas aksesuaro apibrėžimas nebetinka.

 Skirtingi laikrodžių modeliai dinamiškam gyvenimo būdui

Yra pagaminta ne viena „Vostok Europe“ laikrodžių serija. Pavyzdžiai nuo krepšinio aikštelės iki ekstremaliai šaltų kelionių – tai „Vostok Europe“ įvairiapusiškumo ir praktiškumo įvairiose gyvenimo situacijose įrodymas. Jei norite sužinoti daugiau apie „Vostok Europe“ spec. užsakymus, skaitykite čia.

Turėjau. Mėšlas kaip reta. Lango stiklas atsparesnis įbrėžimams nei šių laikrodžių. Palyginti su Swiss Military , servisas siaubingas. Sugedo ašelė, tipo senas modelis , nebėra dalių , nors laikrodžiui nei poros metų nebuvo. Tad nereikia mėšlo reklamos.
Ramass, 2021-07-26 23:17
Sidebar placeholder