Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nugarą atsuks tiek JAV, tiek ir Europa nes kinai tampa vis svarbesni klijentai Europai ir Jav. Kentės ne tik tiesioginis eksportas ir tiekimas su Kinijos rinka, o visas Lietuvo eksportas. Tokių politikų vedami tampame niekam nereikalingais. Ir kaip dar Lietuvoje nei politikams, politologams, ekonomistams nedaėjo kad kentės visas eksportas.
Aistė, 2021-11-24 00:04
Tiek Kinijos tiek JAV rinkos taiko panašius reikalavimus, maisto standartai tie patys. Netinka rusams, kinams netiks ir JAV. Reikia susitvarkyti įmonių viduje technologijas, pradėti nuo pagalbinio ūkio ir kanalizacijos.
s, 2021-11-23 10:50
Pramonininkų konfederacijos vadovas kad Lietuvos biudžetas duoda lengvatinės paskolas apyvartinių lėšų įmonėms kurios dėl Kinijos ieškos naujų rinkų, jei dėl kinų neteko lėšų...taigi Lt duoda tų pinigų. O ar suras ne neaišku, asmeniškai aš bandyciau siųsti į JAV ten doleris laiko savo kainą, geri pinigai, rinka amžina, JAV labai daug visko vartoja,,,o jei be kinų neras kam igrusti savo prekių Lt įmonėms tikriausiai su valstybės pinigais bus bankrotas...
Vakar sake, 2021-11-23 07:06
Dar tik pirmi metai konservatorių valdymui. Kas liks iš Lietuvos po 4 busimų metų?
Kazimieras, 2021-11-22 23:16

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.