Refinansavimo galimybės: kaip už skolas mokėti mažiau

Ne paslaptis, kad šiandien pasinaudodami vartojimo paskola galime įsigyti bet kokią norimą prekę ar paslaugą. Paprastu ir itin patogiu būdu suteikiamas kreditas neriboja žmonių norų – pakanka užpildyti paraišką internetu ir pinigai jau jūsų sąskaitoje. Tiesa, būtent dėl tokių lengvų sąlygų dažnai iškyla kita problema. Kuomet metinė turimų kreditų grąžinimo norma viršija 20 procentų, skolintis gali tapti sudėtinga, o iš kai kurių kreditorių – net ir neįmanoma. Tokiu atveju verta pasidomėti refinansavimo galimybėmis, kurios gali padėti pastebimai sumažinti įmokas, pasiskolinti papildomai ar pratęsti grąžinimo terminą.

Kas yra refinansavimas?

Refinansavimas – tai paskolos rūšis, skirta padengti jau turimus ir bendrai sujungtus kreditus bei paskolas. Dažnai sujungiamos ne tik skirtingų kreditorių, bet ir bankų, tarpusavio skolinimosi platformų bei kitų vartojimo kredito davėjų paskolos. Taip sumažinama metinė grąžinimo norma ir suteikiama papildoma galimybė skolintis. Daugiau informacijos apie refinansavimą bei atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie paskolų jungimą rasite Šeimos Kredito Unijos oficialiame tinklapyje.

Kodėl verta refinansuoti?

Nefinansavimas pravers ne tik norintiems sumažinti metinę turimų kreditų grąžinimo normą. Tokio tipo paskola suteikia papildomą galimybę pasiskolinti, tad siekiantiems įgyvendinti planus nebereikės atidėlioti ir nukelti naujų pirkinių įsigijimą iki kito kredito grąžinimo termino. Be to, refinansuojant paskolas, visas įmokas mokėsite vienu kartu ir tik tai bendrovei, kurios refinansavimo paslaugomis nuspręsite naudotis. Natūralu, kad naudojantis kelių skirtingų kreditorių paslaugomis gali užsimiršti įmokų laikas ar grąžinimo terminas. Tad refinansavimas gerokai sumažina riziką praleisti ar pamiršti mokėjimus, nes apjungus paskolas ir kreditus visą informaciją apie jau atliktus ir būsimus mokėjimus galėsite patogiai sekti vienoje vietoje.

Refinansuoti paskolas pravartu ir tiems, kurie nerimauja, kad gali nepavykti grąžinti kreditų iki numatyto termino. Refinansavimas pratęsia grąžinimo laiką ir suteikia papildomą galimybę esant poreikiui skolintis papildomai.

 

Mažesnės palūkanos – daugiau laisvės

Tiesa, refinansavimas sumažina ne tik metinę grąžinimo normą. Sujungus paskolas ir kreditus ir mokant tik vienam kreditoriui, sumažėja ir palūkanos. Tai reiškia, kad pasinaudojus refinansavimo paskola grąžintina suma bus kur kas mažesnė nei mokant skirtingoms bendrovėms, unijoms ir bankams. Mokėdami mažesnes sumas ir žinodami, kad galutinė grąžintina suma nesukels didelių finansinių problemų, galėsite laisviau planuoti ateities pirkinius bei lengviau įvertinsite savo biudžeto galimybes. Vienoje vietoje matydami visus savo finansinius įsipareigojimus žinosite, kiek galite pasiskolinti, ką galite įsigyti ir kokius pirkinius galite planuoti.

Dar viena gera žinia svarstantiems apie refinansavimą – šis procesas yra tikrai patogus ir greitas, tad prašymą galite pateikti vos per keletą minučių internetu. Jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą gausite vos per valandą, tad jau netrukus galėsite pamiršti dideles įmokas ir varginančias palūkanas. Gerai apgalvotas refinansavimo planas padės išvengti nuolatinio gyvenimo skolose bei suteiks jums finansinės nepriklausomybės.

Sidebar placeholder