Uostamiestyje duris atvėrė nauja parduotuvė „Candy Fun“

Klaipėdoje, prekybos centre BIG, atsidarė nauja parduotuvė „Candy Fun“, kuri siūlo pasaulyje populiariausių prekės ženklų produkciją. „Candy Fun“ paduotuvėje galima rasti įvairiausių skanėstų, gėrimų, užkandžių, taip pat ir aštrių bei išskirtinių produktų iš Amerikos bei Azijos šalių.

Birželio 17 dieną prekybos centre BIG, Taikos pr. 141, duris atvėrusioje naujoje parduotuvėje „Candy Fun“ akį patraukia ne tik nematytos bei išskirtinės prekių ir produktų pakuotės, bet ir moderniai įrengtose parduotuvės lentynose esantys pasaulyje itin populiarūs prekiniai ženklai, tokie kaip „Swedish fish“, „Warheads“ bei kiti, siūlantys pirkėjams limituoto leidimo prekes ir įvairiausius skonių derinius.

Parduotuvės direktorė Inga pasakojo, jog, siekdama klaipėdiečiams suteikti galimybę įsigyti pasaulyje populiarių produktų, pirmiausia „Candy Fun“ atidarė nedidelę salelę prekybos centre „Grandus“. Sulaukusi didžiulio klaipėdiečių ir miesto svečių susidomėjimo bei vis augant pirkėjų poreikiams, nusprendė atidaryti parduotuvę.

„Pastebėjome, jog prekybos salelėje nebetelpa visas mūsų prekių asortimentas, o naujų prekių vis atsiranda. Mes norime keliauti kartu su naujovėmis ir pasiūlyti jas pirkėjams, tad antrasis žingsnis buvo atidaryti parduotuvę. Patys esame klaipėdiečiai ir norėjome atidaryti parduotuvę būtent pietinėje miesto dalyje, nes pastebėjome, jog čia tokių išskirtinių prekių įsigyti nėra kur, tačiau jaučiame, kad poreikis yra. Todėl nusprendėme atidaryti parduotuvę, kurioje galime pasiūlyti itin platų prekių asortimentą ne tik vaikams, paaugliams, bet ir suaugusiesiems“, - pasakojo „Candy Fun“ direktorė.

„Candy Fun“ neapsiriboja vien tik saldumynais, užkandžiais ar gėrimais. Čia aštrių maisto produktų mėgėjai gali rasti ir išskirtinių, gomurį kaitinančių gaminių, skirtų karščio mėgėjams - ekstremalams. Tačiau šios prekės, pasak parduotuvės direktorės, parduodamos tik klientams, sulaukusiems 18 metų amžiaus.

„Esame išskyrę prekių kategoriją ir ekstremalams, karščio mėgėjams. Siūlome įvairiausias aštrias prekes - nuo riešutų, želė pupelių iki aštrių padažų, agurkėlių ir traškučių. Ekstremalams siūlome ir aštriausius pasaulyje traškučius, kurie parduodami tik Amerikoje, tad tikimės, jog turėsime ir jų papildymą. Susisiekėme su gamintojais ir laukiame, kokių naujienų dar mums pasiūlys. Taip pat mūsų asortimente galima rasti ir skrudintų svirplių“, - apie siūlomus produktus pasakojo „Candy fun“ direktorė Inga.

Siūlo produktų rinkinius įvairiausioms progoms

Iš „Candy Fun“ siūlomo prekių asortimento vaikų mėgstamiausiais tapo rūgštūs saldainiai. Pasak direktorės, vaikai valgydami skanumynus rungtyniauja, kas ilgiau išbus nesusiraukę, o vyresnieji lankytojai dažniausiai noriai išbando aštrius produktus ir įvairiausių skonių gaiviuosius gėrimus.

„Kai tik pamatome kokias nors naujoves, stengiamės tai atvežti į Lietuvos rinką. Turime daug tiekėjų, neapsiribojame kokiu nors vienu, kuris gali pasiūlyti ribotą asortimentą, ieškome išskirtinių prekių, tokių, kurių nėra kitur. Mums ir patiems be galo įdomu ir smagu išbandyti naujoves“, - pasakojo Inga.

Norintieji nustebinti artimą draugą, kolegą ar brangų žmogų „Candy Fun“ parduotuvėje gali užsisakyti ir įsigyti dovanų rinkinius, krepšelius bei puokštes. Kiekvieną jų parduotuvės darbuotojai sukuria pagal individualų užsakymą, suderina spalvas ir atrenka produktus pagal pasirinktą temą arba spalvą.

„Siūlome pirkėjams galimybę pagal individualius poreikius supakuoti norimų prekių rinkinius. Pakuojame rinkinius, skirtus tam tikrai tematikai, pavyzdžiui, Hario Poterio produktų rinkinys, pokemonų, anime, taip pat ir gimtadieniams bei jubiliejams, įvairiausioms progoms. Jei kas ieško, ką padovanoti vaikui, draugui, kolegai, tikrai drąsiai gali ateiti pas mus ir užsisakyti, žinoma, galima ir paskambinti socialiniuose tinkluose nurodytu mūsų telefonu“, - tikino „Candy Fun“ direktorė.

O norintiesiems išbandyti naujus, dar neatrastus skonius „Candy Fun“ siūlo „Mistery box“ dėžutę, kurią galima pasirinkti iš trijų rūšių: unikalūs azijietiški skoniai, populiariausi amerikietiški produktai arba Azijos ir Amerikos prekių rinkinys.

„Įdomiausia tai, kad žmonės nežino, kokias prekes gaus, tačiau tikrai pirkėjų nenuskriaudžiame. Produktų vertė dėžutėje būna didesnė nei sumokėta suma, o “Mistery box„ dėžutėje galima rasti visokiausių naujovių, gėrimų, guminukų, užkandžių. Stengiamės, kad žmonės išbandytų įvairiausius produktus ir tikrai nudžiugtų atidarę dėžutę bei išvydę jos turinį“, - apie galimybę įsigyti paslaptingąją dėžutę pasakojo Inga.

Daugiau informacijos apie „Candy Fun“ siūlomus produktus galima rasti parduotuvės paskyrose socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ bei interneto svetainėje www.candyfun.lt

Raktažodžiai
Sidebar placeholder