Globėjams - padėkos ir garsūs aplodismentai (3)

Kiekvieną pirmąjį liepos sekmadienį yra minima graži šventė - Globėjų diena. Šia proga visą savaitę Lietuvoje vyks įvairūs renginiai, susitikimai. Pirmadienį globėjams skirta šventė vyko Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

Renginių metu visuomenei bus pasakojama apie globą, jos svarbą ir prasmingumą bei globėjo vaidmenį. Bus pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus.

Klaipėdos globos centras ir Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ pirmadienio vakarą surengė labai jaukią atidarymo ir padėkos šventę. Ši šventinė savaitė prasidėjo vilties kupinoje vietoje - bažnyčioje. Po jos skliautais skambėjo vargonų, smuikų muzika. Taip pat renginio metu aidėjo garsūs plojimai globėjams, kurie buvo pagerbti ir apdovanoti už meilę vaikams, rūpestį ir globą.

Padėkos raštus Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įteikė būriui klaipėdiečių: Ilonai ir Vidmantui Toliušiams, Lianai ir Rimantui Brazdeikiams, Vaidai Vasiliauskaitei, Raimondai Sabonienei, Anitai Meškinienei, Jurgitai Paužienei, Nedai Šidlauskienei, Jelenai Puškariovai, Veronikai Daugintienei.

„Labai norėtųsi gyventi idealiame pasaulyje, kuriame niekam nereikėtų globos. Deja, tai neišvengiama. Todėl savo vardu, miesto vardu žemai lenkiuosi visiems tiems, kurie dalijasi savo širdimi tam, kad padėtų tiems, kuriems to labiausiai reikia“, - sveikindamas globėjus kalbėjo miesto meras.

Padėkos ir sveikinimo žodį taip pat tarė brolis Benediktas, Klaipėdos šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Rita Bradėnaitė-Vitkienė, Klaipėdos apskrities globėjų ir įtėvių asociacijos „Vaikų gerovė“ direktorė Vaida Vasiliauskaitė ir kiti. Pagerbtus globėjus su šeimų nariais į ekskursiją po LR Seimą ir Vilniaus miestą pakvietė Seimo narė Ligita Girskienė.

Renginio metu pirmą kartą nuskambėjo Klaipėdos globos centro himnas „Laikyk mane“, muzikiniais pasirodymais džiugino jaunieji Klaipėdos atlikėjai. Po oficialiosios renginio dalies žiūrovai buvo kviečiami pasiklausyti paskaitos „Sėkminga vaiko raida. Ką turėtų žinoti tėvai apie vaiko raidą“. Šią paskaitą skaitė Globos centro psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė. Finalinis šios šventinės savaitės renginys vyks Kaune.

Raktažodžiai
Dieve globok, tokius pasišventusius žmones!
Sigita, 2021-06-30 09:35
Gera skaityti tokias žinias. Sveikinimai globėjams!!
Klaipėdietė , 2021-06-29 18:24
Gera skaityti tokias žinias. Sveikinimai globėjams!!
Klaipėdietė , 2021-06-29 18:24
Sidebar placeholder