LED lauko ekranas Klaipėdoje „Šilutės plentas“

(2)

Vis dar svarstote, koks tinkamiausias būdas pareklamuoti savo naują veiklą, prekes ar paslaugas? Nebesvarstykite ir rinkitės „2go“ LED ekraną „Šilutės plentas“ Klaipėdoje!

Pro vienoje didžiausių uostamiesčio gatvių esantį LED ekraną per savaitę vidutiniškai pravažiuoja apie 415 tūkst. automobilių, tad Jūsų reklamos nepamatyti bus tiesiog neįmanoma.

Remiantis atliktų tyrimų duomenimis, besikeičiančio vaizdo reklamą žmonės pamato 400 procentų dažniau, o reklamuojamą prekinį ženklą vertina 48 proc. patikimiau. Kadangi tokios reklamos stebėtojai net 61 procentu labiau tikisi reklamos apie prekes ir paslaugas, natūralu, kad atlikus tyrimus paaiškėjo, jog tokia lauko reklama didina pardavimų vidurkį net 29,5 proc.

Lauko ekranas, įrengtas Šilutės pl. ir Statybininkų pr. sankirtoje, Klaipėdoje, kurioje automobilių eismas itin intensyvus visą dieną. Vaizdo reklaminis stendas yra matomas iš didelio atstumo, stendo matmenys 8 x 4 m, o plotas siekia 32 kv. m. Ekrane reklama transliuojama aiškiai, reklama gerai matoma iš mažesnio bei didesnio atstumo. Reklaminio stendo neužstoja jokie pašaliniai objektai.

Ekranas yra pačiame sankryžos viduryje, todėl reklama itin gerai matoma iš visų pusių. Šis „2go“ tinkle esantis ekranas naudoja saulės baterijas, kurių dėka generuoja dalinį elektros energijos srautą lauko ekranui.

Šalia LED lauko ekrano „Šilutės plentas“ yra prekybos centras „Maxima“ ir „Moki Veži“. Netoliese yra degalinės „Viada“ ir „Neste“, prekybos centras „IKI“, keletas mokymo ir gydymo įstaigų. Šiuo keliu judėjimas vyksta link prekybos centrų „Senukai“, „Depo“, o taip pat ši sankryža yra pakeliui į prekybos centrus „Molas“ bei „BIG 2“.

Didelio srauto sankryžose pravažiuojant, sustojant ar praeinant dinamiška reklama yra pastebima didesnio gyventojų skaičiaus. Lauko vaizdo ekranai yra įrengti atitinkamame aukštyje, kad patektų į žmogaus akies matomumo lauką tuo pačiu nesutrikdydami dėmesio nuo įprastinės veiklos.

Šiuo metu „2go“ tinklui priklausantys lauko ekranai įrengti Lietuvos bei Latvijos miestuose. Visi jie yra prie judriausių miesto gatvių ir lankomiausių objektų. Ekranus galite rinktis pagal miestą arba pagal aplink esančius objektus, kurie, tikėtina, pritrauks Jūsų tikslinius klientus.

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu +370 605 05508.

Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder