Vytautas Adomaitis

NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI su žinomais žmonėmis sieks įkvėpti drąsos lyderystei

Rugsėjo 21-ąją Klaipėdos universitete startuoja nauja iniciatyva – susitikimų su žymiais žmonėmis ciklas (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI.

Pašnekesius neformalioje aplinkoje su šildančiu kavos ar arbatos puoduku inicijuoja KU ateities fondo vadovas Vytautas Adomaitis. Jis imasi ir pirmųjų pokalbių moderatoriaus  vaidmens.

Pirmasis (NE)AKADEMIŠKŲ POKALBIŲ svečias į pokalbininko kėdę sės jau šį trečiadienį, rugsėjo 21-ąją. Tai – ekonomistas, Lietuvos banko valdybos narys dr. Marius Jurgilas, į uostamiestį atvykstantis KU ateities fondo kvietimu.

Daug metų karjerai bankininkystės srityje atidavęs Vytautas Adomaitis svečią iš finansų pasaulio vadina neabejotinu šios srities autoritetu. Jis prieš devynerius metus atėjo dirbti į Lietuvos banką jau turėdamas Didžiosios Britanijos ir Norvegijos centrinių bankų ekonomisto, Europos Centrinio Banko tyrėjo bei akademinio darbo Jungtinėse Amerikos Valstijose patirties. Marius Jurgilas pripažintas vienu iš sėkmingiausių pastarojo meto mąstytojų apie Europos bankininkystės ateitį, turintis ekspertinių žinių, kaip skatinti inovacijas finansų sektoriuje. Per jo kadenciją Lietuva tapo viena geriausių jurisdikcijų FinTech įmonėms visoje ES, o Marius Jurgilas yra tituluojamas Lietuvos FinTech sektoriaus „tėvu“. „Su svečiu diskutuosime plačiai –  nuo mokslo iki monetarinės politikos, nuo ekonominio augimo iki gresiančios recesijos, nuo vizijos iki inovacijų“,- pirmojo susitikimo pokalbio liniją pristato Vytautas Adomaitis.

KU ateities fondo vadovas tikisi, jog (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI, į kuriuos kartą per mėnesį planuojama kviesti autoritetingus skirtingų veiklos sričių žmones bus įdomūs ne tik akademinei bendruomenei – studentams, profesūrai, alumnams. „Tai bus laisvi pokalbiai liberalioje universitetinėje aplinkoje ir čia laukiamas kiekvienas klaipėdietis – verslininkas, tarnautojas ar tiesiog žingeidus žmogus. Susitikimų tikslas – pažinti gabiausiųjų sėkmės kelius, įkvėpti drąsą lyderystei ir taip drauge auginti Klaipėdos ir šio krašto gerovę. Tai – ir KU, ir KU ateities fondo tikslas“,- sako KU ateities fondo vadovas.

Pirmasis susitikimas su (NE)AKADEMIŠKŲ POKALBIŲ svečiu KU Aula Magna auditorijų komplekse (PC „Studlendas“, Herkaus Manto g. 90) vyks jau rytoj, rugsėjo 21d. Pradžia 16 val.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder