Pramonės ir amatų rūmų nariai mėgavosi galimybe susitikti su kitais

Liepos 15 d. „Friedricho pasažo“ kiemelyje įvyko visomis prasmėmis šiltas  ir jaukus Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susitikimas su ledais ir limonadu. Gyvo bendravimo pasiilgę rūmų nariai, tarp kurių – ilgametes verslo tradicijas turinčių įmonių savininkai ir vadovai, mėgavosi galimybe susitikti su kitais, seniai matytais rūmų nariais, susipažinti su naujai prie rūmų veiklos prisijungusiomis įmonėmis.

Verslininkai dalinosi mintimis apie tai, kaip sekėsi  susitvarkyti su antrojo karantino išbandymais, pristatė savo veiklą, iš karto bandydami rasti bendrų sąlyčio taškų su kitais susitikime dalyvavusiais nariais bei užmegzti naujus kontaktus.

Archyvų nuotr.

Vienas iš susitikimo dalyvių - ilgametis rūmų narys, „Vakarų ekspreso“ vyr. redaktorius ir direktorius Gintaras Tomkus pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis apie tai, kokia verslo naujiena gali sudominti žiniasklaidą, kaip atkreipti į save žiniasklaidos atstovų dėmesį, kaip patekti į pirmuosius spaudos puslapius.

G. Tomkus taip pat papasakojo apie šiandieninę „Vakarų ekspreso“ dienraščio ir atnaujinto interneto portalo  veiklą, akcentuodamas neabejotiną redakcijos darbuotojų indėlio svarbą.  

„Vakarų ekspreso“ atsiradimo istorija itin sudomino susitikimo dalyvius, todėl G. Tomkus prižadėjo pasakojimą pratęsti kituose rūmų narių susitikimuose, kurie rengiami kas mėnesį.

Archyvų nuotr.

Anot Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus V. Krolio, šio tradicinio susitikimo „Narys - nariui“ atmosfera leidžia teigti, jog rūmų nariai yra pasiilgę bendrystės ir džiaugiasi galėdami bendrauti gyvai.

Susitikimo metu savo veiklą pristatė naujas narys- UAB "Ingrida Tours", rengianti keliones po Lietuvą ir Latviją.

Liepos vidurio susitikimas tapo simboliniu  narių susitikimų sezono uždarymu. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurių tikslas – verslo bendrystė, pagalba verslui, lauks rūmų narių pasiūlymų ir pageidavimų tolimesnei veiklai.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder