Klaipėdoje gatvės remontuojamos nelaukiant pavasario

(5)

Klaipėdos gatvėse remonto darbai aktyviai vyksta ir žiemą. Dėl temperatūros pokyčių atsirandantys asfalto pažeidimai – kasmetinė daugelio miestų ir rajonų problema.

Siekiant užtikrinti eismo saugumą ir komfortą Klaipėdoje pavasario nelaukiama ir duobės tvarkomos iškart. Kol neturima pakankamos karšto asfalto pasiūlos, o oro sąlygos neleidžia imtis didesnių remonto darbų, atsivėrusios duobės tvarkomos šaltu asfaltu.

„Vien per sausio mėnesį Klaipėdoje sutvarkyta daugiau nei 500 duobių. Nors remontas šaltu asfaltu – laikinas sprendimas, taip siekiame užtikrinti, kad gatvėse būtų galima vairuoti saugiai bet kuriuo metų laiku. Esame dėkingi klaipėdiečiams, kurie aktyviai praneša apie naujai atsivėrusias duobes, o savivaldybės specialistų užduotis – užtikrinti, kad problema būtų išspręsta kiek įmanoma skubiau. Tuo pačiu jau planuojame didesnius gatvių remonto darbus, kurie prasidės, kai tik bus tinkamos oro sąlygos bei pilnu pajėgumu veiks karšto asfalto gamyklos“ – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Asfalto dangos remontui savivaldybė šiemet numato skirti 1,2 mln. eurų – bus tvarkomos pažeistos vietos visame mieste, nauja asfalto danga bus tiesiama Žardininkų gatvėje. Dar apie 8 mln. eurų bus skirta rekonstrukcijos ir kapitalinio remonto projektams įgyvendinti – už šias lėšas bus pabaigta Baltijos pr.–Šilutės pl.–Vilniaus pl. žiedo rekonstrukcija, senamiestyje bus rekonstruojama Aukštoji gatvė, bus tęsiamas Liepojos g. dubliuojančios gatvės įrengimas, asfaltuojami žvyrkeliai. Taip pat numatytas Paryžiaus Komunos gatvės atnaujinimas sutvarkant ne tik dangą, bet ir šaligatvius, dviračių takus, lietaus nuotekų sistemą. Kadangi numatomi didelio masto atnaujinimo darbai, jiems prireiks daugiau laiko, tikėtina – darbai Paryžiaus Komunos gatvėje prasidės šiemet ir bus baigti ateinančiais metais.  

Kol laukiama didesnių darbų, klaipėdiečiai kviečiami ir toliau aktyviai pranešti apie gatvėse pastebėtus didesnius asfalto dangos pažeidimus. Informuoti savivaldybę galima interneto svetainėje, kairiajame šoniniame meniu esančioje skiltyje „Praneškite apie problemą mieste“, kitais klaipėdiečiams patogiais būdais – el. paštu [email protected], atvykus į savivaldybės Klientų aptarnavimo skyrių Liepų g. 11 arba Taikos pr. 52C, taip pat tel. 39 60 66.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder