Takas per kopas pakibo ore

(1)

Dėl vandens išplautų kopų pakibo tarp Pirmosios ir Antrosios Melnragės nutiesto medinio tako dalis, jį artimiausiu metu tikimasi sutvarkyti, o žmonės raginami šią vietą aplenkti - taku eiti pavojinga.

Maždaug už puskilometrio nuo Antrosios Melnragės esančioje dauboje esanti tako dalis šiuo metu paramstyta papildomais poliais, eiti juo draudžiama.

Savivaldybės įmonės „Klaipėdos paplūdimiai“ vadovo pavaduotojas Alvydas Girdvainis „Vakarų ekspresui“ sakė, kad kopas išplovė milžiniškas kiekis vandens, kuris susikaupė greta esančiame miške. Takas, anot jo, šiuo metu nėra saugus.

„Jis nėra saugus, kol dar vanduo teka iš to upelio, yra labai smarkiai paplausta, pasidariusi plati vaga. Tiltelis užtvertas, kad žmonės nevaikščiotų“, - sakė A. Girdvainis.

Įmonės atstovo teigimu, tako po išplautomis kopomis tvarkymo darbus planuojama pradėti kaip įmanoma greičiau, o kol kas jis sutvirtintas laikinai, kad nenugriūtų.

„Tai, kas kabėjo ore, dabar sutvirtinta papildomomis kolonomis, kol kas tik laikinos priemonės priimtos, nes mes dar su technika ten negalime privažiuoti. Toliau žiūrėsime, kaip sutvirtinti, kviesimės, kas patartų - ką daryti, kad nenugriūtų“, - kalbėjo A. Girdvainis.

Tako dalis, kuri dėl išplautų kopų pakibo ore, nutiesta 2023 metais siekiant patogesnio praėjimo per daubą, kuria į jūrą iš miško pusės atiteka bevardis upelis.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder