Twinsbet

„Avia Solutions Group“ arena keičia pavadinimą, nuo šiol vadinsis „Twinsbet“ arena

(2)

Didžiausia Vilniuje „Avia Solutions Group“ arena persivadina į „Twinsbet“ areną, praneša arenos direktorius Andrius Žiauberis. Anot jo, pavadinimo keitimą nulėmė ilgalaikės bendradarbiavimo sutarties su „Nesė“, kuri valdo internetinių lošimų svetainę „Twinsbet“, sudarymas.

„Pastarieji metai buvo vieni iš aktyviausių. Po rekonstrukcijos mes grįžome į renginių verslą. Arenai vardo partneris yra vienas iš svarbiausių. Tai komerciškai viena iš naudingiausių sutarčių“, – trečiadienį žurnalistams teigė A. Žiauberis.

„Esu tikras, kad ši partnerystė naudos atneš ne tik verslams, bet ir Vilniui bei jo gyventojams“, – pridūrė jis.

„Avia Solutions Group“ arena pasirašė trejų metų trukmės bendradarbiavimo sutartį su „Nesė“.

Bendrovės „Nesė“ vadovas ir savininkas Alvidas Paulikas teigė, kad buvo sudarytos 2 rėmimo sutartys, kuriomis bus padedama tiek krepšinio klubui „Wolves“, tiek arenai. Bendra šios paramos suma – 7 mln. eurų.

„Manau, kad tai viena iš didžiausių rėmimo sutarčių šiai dienai“, – sakė A. Paulikas.

„Wolves“ krepšinio klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas pranešė, kad po bendradarbiavimo sutarties pasirašymo keisis komandos pavadinimas ir simbolika.

„Nuo šiol mūsų komandą galite vadinti „Wolves Twinsbet“, šį pavadinimą matysite tiek ant marškinėlių, tiek ant parketo“, – sakė R. Kaukėnas.

Iškėlus klausimą, kaip bus reaguojama jeigu bus įvesti azartinių lošimų reklamos draudimai, A. Paulikas atsakė, kad prie situacijos prisitaikytų. Tuo metu A. Žiauberis teigė, kad iškilus poreikiui vėl keisti vardą, naujos technologijos ir skaitmenizacija tai leistų lengvai padaryti.

„Kalbų yra daug, bet prisitaikysime prie situacijos“, – tvirtino jis.

„Suprantame, kad dabartinis partneris dirba griežtai reglamentuojame sektoriuje, bet esame pasiruošę pokyčiams. Jeigu valstybė nurodys reglamentą, kad negalėtume naudoti tokio vardo, vertinsime situaciją“, – aiškino A. Žiauberis.

„Twinsbet arena“, anksčiau „Avia Solutions Group“ arena – tai didžiausia universali arena Lietuvoje.

Didžiąją 2023 m. dalį arena buvo rekonstruojama. Beveik 11 mln. eurų kainavusio projekto metu buvo atnaujinta daugybė arenos sričių – pakeista 2000 pastato šviestuvų, atnaujinta didžioji dalis visų arenos barų įrangos, patobulinta atliekų rūšiavimo sistema, įdiegtos vandens ir elektros taupymo sistemos, atlikti garso akustikos tobulinimai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder