Diktatūra jau čia: Šimonytė galvoja, ar neseniai testą pasidaręs žmogus turėtų galimybę nueiti pavakarieniauti į restoraną (4)

Ekonomistės išsilavinimą turinti Premjerė Ingrida Šimonytė (PIŠ) sako, kad siūlymai dėl Imuniteto paso bei sprendimai, kokiais atvejais žmonės galėtų dalyvauti veiklose, kurioms būdingas didesnis kontaktas ir dėl to didesnė rizika užsikrėsti COVID-19, tūrėtų būti pristatyti dar šią savaitę.

„Jau yra pasiūlymų, kuriuos yra parengusi Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Manau, kad šią savaitę tie pasiūlymai bus pristatyti.

Pagrindinė diskusija turbūt yra dėl galimybės vykdyti kažkokias veiklas ar kažkur dalyvauti turint (neigiamą COVID-19 – ELTA) testą.

Yra nemažo intereso ir galbūt net spaudimo, kad tokia galimybė būtų. Bet, aišku, negalime kalbėti apie kažkokį imuniteto pasą, nes testas jokio imuniteto tikrai nesuteikia“, – „LRT Radijui“ antradienį teigė ji.

Visgi I. Šimonytė pažymėjo, kad kyla klausimas, ar šiuo metu testavimo nuo COVID-19 apimtys nėra pernelyg didelės, kad būtų galima įgyvendinti šį sumanymą.

„Šiomis dienomis ir savaitėmis testuojame labai daug žmonių: testavimo apimtys yra didesnės nei gruodžio mėnesį, tada atvejų skaičius buvo tris kartus didesnis. (...)

Testavimo pajėgumai yra gan smarkiai apkrauti.

Vadinasi, reikia taip pat galvoti, ar galime suteikti papildomų pajėgumų, kad ir testą neseniai pasidaręs žmogus turėtų galimybę nueiti, pavyzdžiui, pavakarieniauti į restoraną“, – neslėpė ji.

„Manau, kad tie pasiūlymai bus pristatyti šią savaitę ir kitą savaitę jau galėsime kalbėti apie tai, kokiais etapais ir nuo kokios dienos jie galėtų būti įgyvendinti“, – pridūrė konservatorė.

Raktažodžiai
Technologijų aušroje,kai “iššoka”tokie ir panašūs straipsniukai ,kas vyksta 🌏 bei gimtojoje “stebuklų krašte”,automatiškai kyla mintis,iš kur tokie “proto bokštai”aplamai atsiranda ir kokių jėgų veikiami patenka prie valdymo instrumentų..? Mano subjektyvia nuomone,tokiems ir į juos panašiems reiktų kuo toliau laikytis nuo “narkotikų”,t.y.valdžios.
Stučka Jeronimas, 2021-04-14 11:21
Pakarti šita ragana būtu negana.
Svečias, 2021-04-14 04:59
kodėl ne, jug ne mokykla
Durnė, 2021-04-13 22:35
Sidebar placeholder