Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kauno marti tu tik neždinkis iš kur atvykus neprigysi tu šioje žemėje visi kreivai į tave žiūri niekas neverks
vladas, 2021-07-30 12:12
tau pasisekė tie vyrai Lietuvos priveža visokių baisių juodų varlių nesibėdavok nepatinka neždinkis juk vyras jau paliko ieško lietuvės
adolfina, 2021-07-30 09:18
Jei nepatinka, niekas nelaiko. Mes - savo žemėje.
Kas ji tokia?, 2021-07-29 16:13
Dėdė rašė, kad jau prieš 50-70 metų Kanadoje, jei bent vienas juodaodis nusipirkdavo namą baltųjų kvartale, tai iš kvartalo išsikraustydavo visi baltaodžiai. Dabar, jei įstaigoje baltaodžiui tenka turėti reikalų su juodaodžiu, tai nieko neišspręsi. Jie ignoruoja visus baltaodžius. Jie keršija už tai, kad kadaise Amerikos kolonizatoriai laivo triumuose vežė jų protėvius iš Afrikos. Daug vaikų liko be tėvų, neteko senelių ,patyrė skurdą ir badą.
IRENA V., 2021-07-29 11:02
Yra tokia patarlė kad baltas greičiau pajuoduoja nei juodas tampa baltu ir viskas čia tuom pasakyta nėr ką išradinėt ,nesitaikys jie prie mūsų bet diktuos ką rodo jie iš pirmų dienų ,jie šika ne į maistą ,o į dūšią už tą priėmimą,kada tai dašus eurosojūzo piderastliberalistam.
pjanas, 2021-07-28 20:18
Poniai visada atviras kelias atgal, jei kažkas netinka. O žmonės šaunuoliai, kad gina savo namus. Mokiausi Vokietijoje, mačiau šituos padugnes iš arti: ne kartą yra apvogę, puolę ginkluoti peiliais, grasinę. Mačiau į ką virto ištisi rajonai ir net miestai po to, kai jie nekaltai "laikinai" apsistodavo - šiukšlynai, smarvė, nusikalstamumas.Tai ne žmonės, tai maras.
Fx, 2021-07-28 16:01

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.