Nėra daug tu babkiu, nuo 1000 iki kelių šimtų eur per mėnesį, telefonui,kurui,PC nuomai, kanceliarijai, ir t.t....nera taip baisu, baisu yra kai dauguma Seimo narių sėdi salėje ar dirba nuotolių ir nebežino kartais net kurie už ką balsuoja, neskaito net įstatymų projektų...partija sako,reiškia gerai...:d o dar baisiau kad Seimo nariams būti nėra taikomi išsilavinimo reikalavimai...
Praregėjęs pamatai
Praregėjęs pamatai,
Nebūtų gaila tų eurukų, jei ponai-ponios ministeriai tinkamai savo pareigas atliktų... O dabar juk nei pinigų, nei darbų. Kaip sakydavo senoliai apie tinginius: "Verkia duona, ministro valgoma", tiesa?
jonis
jonis,
“ Simonas Gentvilas, kuris taip pat lėšas skyrė transporto priemonės priežiūrai, kurios siekė 6543,14 eurų” čia ekologinio paspirtuko prieziuros kaina?
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Nėra daug tu babkiu, nuo 1000 iki kelių šimtų eur per mėnesį, telefonui,kurui,PC nuomai, kanceliarijai, ir t.t....nera taip baisu, baisu yra kai dauguma Seimo narių sėdi salėje ar dirba nuotolių ir nebežino kartais net kurie už ką balsuoja, neskaito net įstatymų projektų...partija sako,reiškia gerai...:d o dar baisiau kad Seimo nariams būti nėra taikomi išsilavinimo reikalavimai...
Nebūtų gaila tų eurukų, jei ponai-ponios ministeriai tinkamai savo pareigas atliktų... O dabar juk nei pinigų, nei darbų. Kaip sakydavo senoliai apie tinginius: "Verkia duona, ministro valgoma", tiesa?
“ Simonas Gentvilas, kuris taip pat lėšas skyrė transporto priemonės priežiūrai, kurios siekė 6543,14 eurų” čia ekologinio paspirtuko prieziuros kaina?
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.