Jeronimo Kačinsko mokykloje - muzikinis stebuklas

Gegužės 3 dieną Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko koncertas „Muzikinė puokštė mamai“. Nors šioje muzikos talentus auginančioje įstaigoje koncertų vyksta daug, tačiau šis buvo ypatingas.

Ypatingas tuo, kad jame kartu su patyrusiais muzikos specialistais ir ne vienus metus besimokančiais mokiniais koncertavo Klaipėdos Litorinos mokyklos ugdytiniai.

Unikalus tuo, kad tai buvo dviejų ugdymo įstaigų sukurto įtraukiojo ugdymo vykdymo ir bendradarbiavimo modulio, suteikusio muzikinio ugdymo prieinamumą specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintiems mokiniams, visų metų rezultatų pristatymas.

Muzikos mokykla atvėrė duris Litorinos mokyklos mokiniams, kurie du kartus per savaitę lankė neformaliojo švietimo pamokas kartu su jaunaisiais muzikantais ir dainininkais.

Lankydami muzikos užsiėmimus vaikai galėjo įgyvendinti tai, kas anksčiau kėlė nemažai sunkumų: neklusniais pirštais perbraukti per stygas ar klavišus ir išgirsti nuostabius garsus, uždainuoti ir pamiršti visus netaisyklingai tariamus žodžius, susikibti rankomis ir įsilieti į smagų šokių ratelį, kuriame visi jaučiasi tokie svarbūs, lyg šokdami solinę partiją.

Tad buvo būtina parodyti vaikų pasiekimus ir savo galimybių atradimus brangiausiems žmonėms.

Nors koncertas buvo skirtas mamoms, salėje buvo labai daug tėčių, fotografavusių ir plojusių savo atžaloms, sugebėjusioms perskaityti penklinių tekstą ir paversti jį užburiančiais garsais.

Ačiū koncerto organizatorėms – muzikos mokyklos direktorei Jolitai Šlajienei, Litorinos mokyklos direktorei Renatai Aglinskienei, įrodžiusioms, kad muzika tinka visiems, ačiū šventę aplankiusiai vicemerei Linai Šukytei-Korsakei, negailėjusiai pirmuosius žingsnius scenoje žengiantiems artistams plojimų, ačiū pedagogams ir vaikams, sukūrusiems muzikinį stebuklą! 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder