12 moters bruožų, kurių vyrai negali pakęsti (1)

Dažnas vyras savo mintyse yra susikūręs idealios moters idealą. Dauguma stipriosios lyties atstovų puikiai žino, kaip turėtų atrodyti jo išrinktoji, ir kokiomis savybėmis ji turėtų pasižymėti, tačiau šį kartą pakalbėkime apie tai, kokius moters bruožus vyrai laiko labiausiai atstumiančiais.

Apsimetinėjimas

Vyrai teigia, kad apsimetinėjimas yra vienas blogiausių moters bruožų. Kartais santykių pradžioje moteris atrodo linksma ir meili, tačiau vėliau išryškėja tikrasis jos veidas.

Žinoma, vyrams tai atrodo nepriimtina – juk apsimetėlių niekas nemėgsta, tiesa?

Būtent todėl santykių pradžioje nereikėtų persistengti vaidinant tai kuo nesate ar bandyti „patobulinti“ tam tikrus savo charakterio bruožus – juk anksčiau ar vėliau tiesa išaiškės.

Kontroliavimas

Jei moteris siekia kontroliuoti savo antrąją pusę, tikėtina, kad taip nutinka dėl pasitikėjimo stokos.

Asmeninė erdvė ir laisvė savarankiškai priimti sprendimus – tai du esminiai dalykai, kurie yra svarbūs kiekvienam žmogui, todėl nereikėtų savo antrosios pusės kontroliuoti.

Jei vyras norės eiti į kairę, jis būtinai ten ir nueis, ir jokia kontrolė jo nesustabdys.

Noras visada būti kartu

Žinoma, santykių pradžioje ir vyrai, ir moterys nori kuo daugiau laiko praleisti kartu, tačiau bendravimas su kitais žmonėmis taip pat yra labai svarbus.

Jei moteris rodo pernelyg daug dėmesio, anksčiau ar vėliau vyrą tai ima „dusinti“, todėl pernelyg didelis prisirišimas ir noras visą laiką būti kartu gali privesti prie santykių žlugimo.

Per didelių reikalavimų kėlimas

Kai kurių moterų poreikiai dideli ir jos iš savo partnerių reikalauja per daug. Taip, galbūt jūs iš tiesų trokštate kuo greičiau įsikelti į nuosavą namą su gražia tvorele ir gėlynais, tačiau kartais tai prasilenkia su finansinėmis galimybėmis.

Vyrai tiesiog negali pakęsti, kai moterys iš jų ima per daug reikalauti, tačiau kas kita, jei užsibrėžtų tikslų siekiama kartu.

Kalbėjimas užuominomis

Vyrams nepatinka, kai moterys tiesiai šviesiai nepasako, ką galvoja, o moterys neretai pyksta, kad vyrai nesupranta jų užuominų.

Vyrai teigia, kad atspėti moterų mintis gali tik patys talentingiausi aiškiaregiai, tačiau jie tikrai negali pasigirti tokiomis savybėmis.

Jei norite išvengti nesusipratimų, geriau tiesiog pasakykite, ko norite, ką galvojate, ir tikrai būsite suprasta.

Intrigų rezgimas

JAV atlikto tyrimo rezultatai atskleidė, kad intrigų rezgimas yra vienas labiausiai atstumiančių moterų bruožų.

Jei moteris mėgsta apkalbinėti kitus žmones, nuolat kitus kritikuoja ir kelia intrigas, užmegzti ilgalaikius santykius jai gali būti tikrai sudėtinga.

Jei norite patikti priešingos lyties atstovams, jums tikrai nereikia pilti purvo ant kitų moterų.

Pernelyg didelis plepumas

Nors po sunkios darbo dienos yra smagu pasikalbėti su savo antrąja puse, tačiau pernelyg didelis jos plepumas gali sukelti net galvos skausmą...

Turėtumėte sunerimti, jei pusvalandį beriate žodžius tarsi žirnius, o vyras neištaria nė žodžio: galite net neabejoti, kad jūsų plepumas jį vargina.

Pedantiškumas

Nors pasitaiko ir pedantiškų vyrų, tačiau ši savybė dažniausiai priskiriama moterims. Jei nuolatos priekaištausite dėl ne vietoje padėtų drabužių, neišplauto kavos puodelio ar sausainių trupinių, anksčiau ar vėliau tai gali pradėti varginti bet kurį vyrą.

Kai vyas valgo sausainį, jums tikrai nereikia stovėti su šluota ir laukti, kada galėsite sušluoti išsibarsčiusius trupinius. Nors tvarkos palaikymas namuose yra svarbus, tačiau kabinėjimasis dėl smulkmenų labai erzina.

Pavydas

Nuolatiniai įtarinėjimai ir pavydo scenos labai vargina, todėl pasistenkite, kad tai netaptų jūsų įpročiu.

ums tikrai nereikia kas kartą klausti, kas jam skambino, ar kelti sceną dėl to, kad jis pasisiūlė pagelbėti kolegei.

Nuolatinės pavydo scenos santykiams yra labai žalingos, todėl pasistenkite susiimti ir nekelti vėjo dėl smulkmenų.

Nurodinėjimai kaip elgtis

„Eik į parduotuvę ir nupirk ledų“, „išnešk šiukšles“, „išvesk šunį“ ir daugybė kitų frazių ilgainiui ima varginti.

Jei iš tiesų norite, kad vyras ką nors padarytų, turėtumėte pamiršti įsakmų toną ir pabandyti gražiau susitarti.

Moterims taip pat nepatinka, kai vyrai pradeda aiškinti, ką jos turėtų daryti, todėl to paties nereikėtų reikalauti ir iš savo antrosios pusės.

Iniciatyvos laukimas

Nors santykių pradžioje vyrai neretai nori patys rodyti iniciatyvą, tačiau ilgainiui viskas pasikeičia. Nė vienas stipriosios lyties atstovas nenorėtų visose situacijose rodyti iniciatyvą, todėl kartais vertėtų „nusiimti karūną“ ir parodyti dėmesį pačiai.

Jums tikrai nereikia laukti, kol vyras jums pasiūlys ką nors kartu nuveikti – jei kartais pasiūlymų pateiksite ir pati, tikėtina, kad jūsų santykiai klostysis kur kas sklandžiau.

Nesavarankiškumas

Nuolatinis rūpinimasis savo partnere gali pareikalauti nemažų pastangų. Ilgainiui tai nusibosta ir vyras nustoja stengtis dėl savo moters.

Nors kartais tikrai galima leisti savo antrajai pusei atlikti tokius darbus, kuriuos galėtumėte padaryti ir pati (nuvaryti automobilį į autoservisą ir pan.), tačiau nereikėtų prie to įprasti.

Raktažodžiai
Zinot ko moterys negali pakesti vyruose? Visko. Bet mes turim jus kenteti nes gaila jusu, kitaip jus is vis be tikslo gyvensit ir taip jau privedet mus iki klimato kaitos. Ir reik dar kad mums dirbtumete, taigi visko negalim mes daryt.
Sima, 2021-10-29 08:33
Sidebar placeholder