5 ženklai, rodantys, jog jūsų antroji pusė jus kontroliuoja

Gali būti, jog vaikinas yra pavydus, nepasitikintis savimi, tačiau nėra jokios priežasties būti per daug kontroliuojančiu. Sveiki santykiai susideda iš pagarbos, palaikymo ir pasitikėjimo.

Iš pradžių merginoms gali atrodyti vaikinų tokios savybės, kaip susitikimų planavimas, apsauga nuo kitų keistų vaikinų, noras jas apginti žavios. Toks rūpestis iš pat pradžių gali atrodyti mielas. Tačiau egzistuoja tam tikra linija, kuri atskiria norą jums padėti ir žinojimą, kas jums yra geriausia.

5 ženklai, rodantys, jog jūsų antroji pusė yra kontrolės maniakas:
 

Jis kritikuoja viską, ką jūs darote.

Dažnai noras patarti ar padėti gali peraugti į norą jus pakeisti taip, kaip partneriui atrodo geriausia. Tokie vaikinai tampa kardinaliais ir nebepripažįsta jūsų nuomonės bei veiksmų. Viskas turi būti taip, kaip jis pasakė. Net jūsų akcentas.
 

Jis aiškina, kaip turėtumėte elgtis su savo kūnu.

Tai gali būti replikos apie maistą, mėgstamas šokio pamokas, tatuiruotes. Tai gali pavirsti į liguistasobsesijas ir norą kontroliuoti viską, kas yra susiję su jūsų sveikata.
 

Jis žemina jūsų drauges.

Kontrolė pasireiškia ir noru atskirti jus nuo jūsų draugių. Gal būti, jog jis nenori leisti laiko kartu su jūsų draugėmis, ar noraskiekvieną minutę žinoti, kur jūs esate.

Dar vienas ženklas, jog jūsų vaikinas itin kontroliuojantis - jūsų draugių žeminimas.
 

Jam neįdomūs jūsų pomėgiai.
 

Jei žmogus yra nepasitikintis savimi ar kontroliuojantis, gali būti, jog jis nenorės, kad jūs tobulėtumėte ir realizuotumėte save tam tikroje srityje. Dieve apsaugok, jei jis supras, jog esate jam per gera.
 

Jis jumis nepasitiki.

Jei jūs negalite vairuoti jo automobilio, rezervuoti staliuko vakarienei, pavedžioti šuns be jo priežiūros - gali būti, jog jis oficialiai tapo ne saugantis, o kontroliuojantis. Jei jūsų vyras neleidžia jums pasitikėti savimi kasdieniuose darbuose, tai gali būti ženklas, jog jis niekada netaps jūsų sielos draugu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder