Geriausios mamos pagal Zodiako ženklą (10)

Mažam vaikui jo mama būna geriausia pasaulyje, tačiau jis nesugeba racionaliai įvertinti moters, kuri jį pagimdė, elgsenos.

Organizatorių nuotr.

Motina su vaiku. Pixabay.com

Astrologai nurodo, kad geriausios mamos paprastai priklauso vienam iš keturių Zodiako ženklų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Motina, gimusi po šiuo Zodiako ženklu, niekada neims griežtai kontroliuoti savo vaikų.

Ji pati savo širdyje dar tebėra vaikas, todėl jaučiasi lygi su savo atžalomis, nekreipia dėmesio į jų išdaigas, supranta jų norus.

Kol mažylis neišauga iš vaikiško amžiaus, ji leidžia sau gyventi kartu su juo fantazijų ir iliuzijų pasaulyje.

Paprastai Žuvys su džiaugsmu palaiko visas vaiko užmačias ir pomėgius. Su metais vaikas pradeda suprasti, kad motinos pasaulis visai nepanašus į realųjį.

Tada jis atsiduria prieš du kelius: pripažinti, kad realybė yra žiauresnė, nei jis norėtų, arba likti tokiam kaip mama.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo mama pasižymi sugebėjimu pritaikyti savo elgesį ir nuotaiką prie kitų žmonių, ne išimtis ir jos vaikai.

Ji gana jautriai nujaučia, kada vaiko reikia pagailėti, o kada verta pakelti toną. Dažniausiai tokios motinos vaikai supranta, kad ji sugeba perprasti kiekvieną jų sumanymą ir neperlenkti lazdos.

Dvynių ženklo motina niekada neims sekti savo vaiko, tikrinti jo telefono ir traukti informacijos, kamantinėti apie draugus.

Ji visada suteiks būtiną laisvę, tačiau sugebės neįkyriai ir atsargiai sužinoti savo paauglio gyvenimo smulkmenas.

Paprastai vaikai pasitiki Dvynių ženklo mama ir nesistengia nuo jos nieko slėpti.

Be to, ji niekada neprimeta savo požiūrio vaikui.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo motina taip pat priskiriama prie geriausiųjų. Ji visada tiksliai žino, ko reikia vaikui nuo pirmos jo gyvenimo dienos iki to momento, kai jis paliks tėvų namus. Ji visada griežtai kontroliuoja viską, kas vyksta su vaikais.

Mergelės ženklo motina visą savo dėmesį sukoncentruoja į svarbiausią savo gyvenimo uždavinį ir atiduoda jam visas jėgas. Svarbiau už vaiką jai nėra nieko.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ji yra gana įkyri ir per daug kontroliuoja savo atžalą. Vis dėlto ji sugeba išauginti žmogų, kuris daug pasieks gyvenime. Ir tai bus jos didžiausias nuopelnas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo motina sugeba atiduoti visą save vaikams.

Paprastai ji būna labai išdidi, arogantiška ir egoistiška savimyla, tačiau šalia savo vaiko ji visiškai pasikeičia. Ji sugeba atsisakyti savo karališkųjų savybių tik tam, kad taptų artimesnė savo vaikui.

Liūto ženklo motina panaši į plėšrūnę, ji aršiai gina savo namus ir savo artimuosius.

Niekada neleis niekam įskaudinti savo vaikų ar kaip nors jų nuskriausti.

Paprastai Liūto ženklo moters vaikai net suaugę jaučiasi namie tik ten, kur gyvena jų motina, kuri visada juos palaiko, myli, rūpinasi ir supranta.

Organizatorių nuotr.

Pamokos iš vaikų. Pixabay.com

Raktažodžiai
Apie dvynius lygiai proporcingai atvirkščiai,180°laipsnių kampu kiekviename žodyje!! Augsite ir kentėsite nuo tokios persekiotojos ir savo priesakus "prigydančios" motinos kuri pati nesupranta kad tai daro
Darko's, 2021-12-03 03:53
Labai tiksliai viskas pasakyta apie liūtes - motinas.
Liūtė, 2021-11-30 21:30
Ideliste mergele už vaika nuspredžia kas jam geriau. Vaiko norai neegzituoja. Savo ligotus nepasisekusius tikslus per vaikus megina igyvendinti. Kalbu apie buvuse žmona. Iš draugu ir pažystamu puses daugiau ar mažiau tas pac su mergelemis. Vaikams neleidžia net pabandyti su klysti. Katorga jiems
Svečias, 2021-11-30 17:51
Sidebar placeholder