Jaunikį įsiutino giminaičių pokštas per vestuves: išvarė net savo mamą (2)

Jaunikį supykdė jo giminaičių „pokštas“ vestuvių metu, todėl vyras išvarė jas iš šventės, įskaitant ir savo motiną.

Vyro giminaitės nusprendė iškrėsti pokštą jaunajai ir visos pasirodė vestuvėse vilkėdamos baltai. Tai įsiutino jaunikį, kuris liepė joms išeiti.

33-ejų vyras „Reddit“ platformoje vyras pasakojo, kad jis turi didelę giminę, o giminaitės yra sugalvojusios „juokingų išbandymų“ naujoms moterims ateinančioms į giminę. Tokiu būdu joms pamato ar nauja moteris yra „verta prisidėti prie šeimos“. Tai trunka kelis mėnesius, po kurių viskas nurimsta.

Kai vyras pirmą kartą pristatė savo merginą, dabar jau žmoną, giminaitės apkalbinėjo jos išvaizdą ir darbą facebooke. Kai jis apie tai sužinojo, privertė giminaites atsiprašyti ir įspėjo, kad jeigu jos nepasitaisys, nebus kviečiamos į vestuves, rašoma indy100.com

Prieš vestuves jaunikis sakė, kad tarp moterų buvo „kalbama“ apie tai, kad ant jo žmonos lauks „išdaiga“, kuri bus „galutinis išbandymas“.

Jo brolis įspėjo, kad jos ketina pasirodyti apsirengusios baltai. Vyras įspėjo giminaites, kad jeigu jos taip pasielgs, bus išvarytos iš vestuvių. Moterys prisiekinėjo, kad „niekada to nedarys“.

Išvarė ir savo motiną

„Bet jos viena po kitos pasirodė mano vestuvėse vilkėdamos baltas sukneles. Kiekvienai iš jų buvo liepta išeiti, kai kurios iš jų bandė kelti scenas arba įtraukė savo vyrus“.

Net jo mama ir tetos, taip pat pasirodė apsivilkusios baltai, bet atsisakė išvykti. Galų gale jo motina buvo išlydėta, o „šeimos vyrai stebėjo apstulbę“.

„Jaučiausi visiškai siaubingai, nes mano vestuves gadino jų keliamos scenos“, – sakė jis. „Mano žmona buvo be galo užgauta, tačiau šeimos moterys supyko.

Mano pusseserė vėliau socialiniuose tinkluose užsipuolė mane, kad išvariau visas moteris iš vestuvių, nes mano žmona jaučiasi tokia nesaugi, kad negali susitaikyti su kitų moterų buvimu jos vestuvėse.

Aš su jais susiginčijau, o mama mane įžeidė sakydama, kad tai turėtų būti išdaiga, bet aš sakiau, kad jos nuėjo per toli. Mama sakė, kad nuvyliau jas visas ir sugadinau savo vestuves, taip agresyviai reaguodamas“, – pasakojo vyras.

Vyras atsisakė atsiprašyti, o jo šeima pareiškė, kad nuo jo atsiriboja.

Vienas komentatorius jo šeimą vadina „toksiška“: „Man labai liūdna dėl jūsų žmonos, kad jos taip pasielgs, bet taip pat labai džiaugiuosi dėl jos, kad ji turi vyrą, kuris ją palaikys ir gerbs“.

Kitas „Reddit“ vartotojas sakė, kad moterų veiksmai peržengė emocinio smurto ir šantažo ribą. Bei pridūrė, kad vyras pasielgė teisingai.

Raktažodžiai
O jeigu visos butu juodai apsirengusios?tai nuotaka atrodytu kaip balta varna..vel negerai
Remis , 2021-10-30 16:01
Pagalvokit atejo baltai apsirengusios Na ir puiku ! Ir del to isvaryt reikejo ? Na, nezinau
Planuotoja, 2021-10-23 19:40
Sidebar placeholder