Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Vyta
Vyta,

Kai žmogui trūksta išsilavinimo ir išminties, jis pasijunta ,didesnis, lėkštai šaipydamasis iš kitokio gyvenimo būdo ir aplinkybių...apgailėtina, net padiskutuoti neįdomu...

Vvv
Vvv,

Kaip suprasti "krištolo muziejus iš stiklo"??Gal laikas įjungti smegenys?

Vvv
Vvv,

Kaip suprasti "krištolo muziejus iš stiklo"??Gal laikas įjungti smegenys?

Marijus
Marijus ,

Tai jau Vakarų Ekspesas duoda "straipsnius" rašyti tipeliams su nusipirktais/gautais dovanų dipomais?...

Fu
Fu,

Jums turi būti taikoma baudžiamoji atsakomybė už tokias nesąmones. Vien už DI nuotraukas. Ir bus taikoma, gyvenimas jūsų nepasigailės. Kas jums užsako tokius straipsnius? Koks jūsų tikslas? Parsidavę judai jūs. Kad jums rankos nudžiūtų.

X
X,

Na savotiskas smegenu plovimas. Dziaugiuosi,kad gyvenau tais laikais. Geri laikai buvo ir tikrai nepamenu,kad kas nors apdriskes ar alkanas butu. Nebuvo benamiu,bedarbiu. Nebuvo jokiu maisto banku ar skudurynu. Maiste jokiu konservantu . O prasidejus sajudziui viskas dingo.....parduotuves tuscios,is fermu isgaravo nezinoma kryptim viskas. Vat tai taip.....

Rasa
Rasa,

Visada maniau, kad meluoja tik Vilniaus spauda... Deja, esu septyniasdešimtmetė, bet nemalonu skaityti koktų melą. Kilimus ant sienų "atsive=ė" atsibeldę azijiečiai, rusai, mes, lietuviai, jų ant sienų NIEKADA nekabinom! Konservų parduotuvėse tikrai netrūko, o krištolo indus, vazas, salotines. taures naudodavome per šeimos ir didžiausias metų šventes... Rezginėlių mada bavo ir Europoje, bet plastikinio kenksmingo šlamšto tiek, kiek jo yra dabar, ir net žmogaus kūne, veide- tikrai -nevartojome... Skieskit, bet nerašyjut išgalvotų istorijų. Pagarbiai, dienraščiui,

Nostalgija
Nostalgija,

Dėkui Partijai,Tėvynei už taloną patalynei:D.Man buvo keista,kai vos Lietuvai tapus laisva,ant prekių atsirado lipdukai su kainomis ir nebegaliojo gaminyje įspaustos ar išlietos kainos.

Hahaha
Hahaha,

Priverstinės talkos....
O kaip pavadinti dabar mokyklose socialinės valandas ar kai kiekviena pavasarį per prievarta varo rinkti šiukšles...

Dabar sąmoningumas tipo, o tada prievarta tipo ;)))))))

Regina
Regina,

Kilimai net keli tebekabo or dabar namie.:) Per infliaciją reikėjo kažkaip investuoti pinigus, tai spėjom kelis kilimus Lentvario gamybos nusipirkt:) Ant grindų jau buvo, tai ant sienų pakabinom. Visai faina, ypač mūsų papūgai nutūpti tinka. Kitko minėto jau neliko, bet matyt ir turėt teko...

Auksinė raidė
Auksinė raidė ,

Įdomu,ką rašys sekančios kartos apie šį laikmetį

Taip
Taip ,

Buvo laikai, kai žmonės buvo žmonėmis, o ne šiuolaikiniai narkomanai vagys tinginiai, viską norintys gauti veltui

Tiaip
Tiaip,

Dar aprašyk,kaip galvas kapodavo žmonėms,kaip gyvus degindavo ... badu marindavo .

Klausinėjome kada bus tas komunizmas, vis atidėliojo
Klausinėjome kada bus tas komunizmas, vis atidėliojo ,

Viskas per prievartą viskas melas, ta sovietų komunistine propoganda tikėjo tik Maskvos rusai, kaip ir dabar.

Česlov
Česlov ,

Mes vaikai kotletus gaudavome tik per šventes, aš nevadinu kotletais tų tarybinių davinių iš krakmolo ir apipiltų kaip pūliniai padažu, skonio kaip kartonas.

Tfu ant tos cccp
Tfu ant tos cccp ,

Tik buvę partkomo člienai gali smirdėti nostalgija sovietmečiui.

Sigis
Sigis ,

Atsimenu tėvai kai gavo darbe talonų jugoslaviškiems baldams nusipirkti, nes parduotuvėse nieko nebuvo, prigrąsino mus vaikus niekam neprasitarti. Baimės ir trėmimų į Rusiją laikai.

Dzūkas iš Punios
Dzūkas iš Punios ,

Aš tais laikais gyvenau, nieko gero sovietmečiu nebuvo. Buvo deficitas, blatas, brokas... ačiū Dievui mano vaikai nežino net šių žodžių prasmės.

Siemka
Siemka ,

Atsimenu aktorius Zelčius į mūsų kiemą ateidavo bulvių pasirinkti su syteliu. Mūsų name 1a. buvo parduotuvė, į kiemą atveždavo bulvių ir suversdavo kalną ant asfalto, žmonės maišais pirkdavo, sverdavo ant platformonių svarstyklių.

Butva
Butva,

Baisu prisiminti tuos laikus kaip mes gyvenom

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.