Akurat, tuo metu dar gerai stovėjo, mergos norėjo, o degtinės už 3,12 buvo kiek nori ir kada nori. Pasaka, ne gyvenimas.
> Antanui
> Antanui ,
Jiems gerai sumoka, todėl ir juodina istoriją, bet jiems nepasiseks pakeisti mūsų nuomonių ir gerų, taikos laikų nostalgijos!
Gerbėja
Gerbėja,
Praėjusių laikų nostalgija. Maistas buvo natūralus ir labai skanus. Taip, buvo deficito laikai, bet per šventes, stalai lūždavo nuo gausybės skanaus maisto, kai šiais laikais vien chemija su keksmingais konservantais žmonėms. Žmonės buvo sveikesni, draugiški, mandagūs, o dabar baisu! Nebuvo jokių karo grasinimų ir pasityčiojimų iš žmonių, o dabar? Ech, nostalgija!!!
Antanas
Antanas,
Kiek jūs žurnaliūgos galit juodinti savo istoriją,žiūrėkit,kad nepaliktumėt prie suskilusios geldos,bumerangu dėsnio nieks dar nepanaikino
Algirdas
Algirdas,
Jūs galite bet kaip niekinti tą laikmeti tačiau man tai buvo patys geriausi mano gyvenimo metai.
Scorpion
Scorpion ,
Na ir kas čia blogo? O dabar- kitaiski blizgučiai nieko verti! Maistas- vien tik EEE, plastikas, nuodingi dažai, ir visur tarpininkai, korupcija... Laisva Lietuva?...
Nekaltas
Nekaltas,
nuotraukoje su taksofonu DI nesugeba suvokti, kad numerio rinkimas tuo metu buvo diskinis.
Klausimas
Klausimas,
Ir kur čia keistenybės? Kilimai ant sienų atsirado gerokai anksčiau,kultūra atėjo iš azijos, ant kilimo kabėdavo ginklai.
Priverstinis bendruomeniškums? Blt jūs su savo " darom" darot tą patį.
Ką,blt niekas namie ne rauginą agurkų?
O blt sugedusį televizorių nenešat į remontą?
Rasa
Rasa,
O kas is dabartinių daiktų gausos, jokio džiaugsmo, o tada žmogus nors pasidžiaugti galėjo, o dabar vien baimė ir nežinomybė, vieni skursta, kitiems nuo pertekliaus stogas važiuoja
Atimkit
Atimkit,
Iš dabartinių mobilius ir dar ne tokių keistų modelių galėsit pastebėti , nuo mokyklos iki namų vargu ar kelią rastų …
pelė
pelė ,
lyg tai apdergt norėtumėt ,jei toks protingas tai aprašinėk smetoninius laikus ar dar ankstesnius,kaip bajorai tarnaites tvarkydami.o šiaip tai iš to sovietinio palikimo yra ko pasimokyti ,tai parodo kad ir be naujausių technologijų žmonės sugebėjo išsiversti,ko dabar tikrai ne visiems įkąsti.
Das ist fantastisch
Das ist fantastisch,
Jau straipsnelis kad tik ispilti pamazgu. Arbatinis grybas atstodavo tau DEFICITINIUS gaiviosius gerimus. Rasytoja, galva per sien eik trenk. Tu gerimu buvo kiek nori net kai dantu pasta buvo deficitas. Ir skanus ir patikrinti medikais ir GOSTu. Ne dabartinis cheminis slamstas.Gerimai cia kaip melo pavyzdis.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Akurat, tuo metu dar gerai stovėjo, mergos norėjo, o degtinės už 3,12 buvo kiek nori ir kada nori. Pasaka, ne gyvenimas.
Jiems gerai sumoka, todėl ir juodina istoriją, bet jiems nepasiseks pakeisti mūsų nuomonių ir gerų, taikos laikų nostalgijos!
Praėjusių laikų nostalgija. Maistas buvo natūralus ir labai skanus. Taip, buvo deficito laikai, bet per šventes, stalai lūždavo nuo gausybės skanaus maisto, kai šiais laikais vien chemija su keksmingais konservantais žmonėms. Žmonės buvo sveikesni, draugiški, mandagūs, o dabar baisu! Nebuvo jokių karo grasinimų ir pasityčiojimų iš žmonių, o dabar? Ech, nostalgija!!!
Kiek jūs žurnaliūgos galit juodinti savo istoriją,žiūrėkit,kad nepaliktumėt prie suskilusios geldos,bumerangu dėsnio nieks dar nepanaikino
Jūs galite bet kaip niekinti tą laikmeti tačiau man tai buvo patys geriausi mano gyvenimo metai.
Na ir kas čia blogo? O dabar- kitaiski blizgučiai nieko verti! Maistas- vien tik EEE, plastikas, nuodingi dažai, ir visur tarpininkai, korupcija... Laisva Lietuva?...
nuotraukoje su taksofonu DI nesugeba suvokti, kad numerio rinkimas tuo metu buvo diskinis.
Ir kur čia keistenybės? Kilimai ant sienų atsirado gerokai anksčiau,kultūra atėjo iš azijos, ant kilimo kabėdavo ginklai.
Priverstinis bendruomeniškums? Blt jūs su savo " darom" darot tą patį.
Ką,blt niekas namie ne rauginą agurkų?
O blt sugedusį televizorių nenešat į remontą?
O kas is dabartinių daiktų gausos, jokio džiaugsmo, o tada žmogus nors pasidžiaugti galėjo, o dabar vien baimė ir nežinomybė, vieni skursta, kitiems nuo pertekliaus stogas važiuoja
Iš dabartinių mobilius ir dar ne tokių keistų modelių galėsit pastebėti , nuo mokyklos iki namų vargu ar kelią rastų …
lyg tai apdergt norėtumėt ,jei toks protingas tai aprašinėk smetoninius laikus ar dar ankstesnius,kaip bajorai tarnaites tvarkydami.o šiaip tai iš to sovietinio palikimo yra ko pasimokyti ,tai parodo kad ir be naujausių technologijų žmonės sugebėjo išsiversti,ko dabar tikrai ne visiems įkąsti.
Jau straipsnelis kad tik ispilti pamazgu. Arbatinis grybas atstodavo tau DEFICITINIUS gaiviosius gerimus. Rasytoja, galva per sien eik trenk. Tu gerimu buvo kiek nori net kai dantu pasta buvo deficitas. Ir skanus ir patikrinti medikais ir GOSTu. Ne dabartinis cheminis slamstas.Gerimai cia kaip melo pavyzdis.
Debilai zurnalistai
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.