Olimpinė čempionė prisipažino, kad visada džiaugiasi grįžusi namo iš kelionių

(1)

Buvusi olimpinė gimnastė, vėliau ir Dūmos įstatymų leidėja Alina Kabajeva (gim. 1983 gegužės 12 d.), kaip manoma, palaiko artimus asmeninius santykius su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. A. Kabajeva įvardijama kaip Nacionalinės žiniasklaidos grupės – holdingo, valdančio reikšmingas akcijas beveik visose pagrindinėse Rusijos valstybinėse žiniasklaidos priemonėse, – direktorių tarybos pirmininkė.
 

Žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad ją ir Rusijos prezidentą sieja romantiški santykiai.

V. Putinas tai paneigė, kai 2008 m. apie tai buvo pranešta pirmą kartą.

Kaip rašoma „The Wall Street Journal“ cituojant JAV pareigūnus, A. Kabajeva ir jos šeima įgijo asmeninį turtą dėl savo ryšių su V. Putinui artimu ratu.

Manoma, kad A. Kabajeva yra mažiausiai trijų V. Putino vaikų motina.

JAV taip pat mano, kad ji yra susijusi su Kremliaus pastangomis nuslėpti tikrąjį V. Putino turto mastą, rašė „Wall Street Journal“, remdamasis JAV pareigūnais.

Papasakojo apie savo šeimą ir vaikystę

Organizatorių nuotr.

Garsi gimnastė Alina Kabajeva papasakojo apie savo šeimą ir vaikystę Taškente.

Ji iki šiol šiltai prisimena tuos metus, kai gyveno Uzbekistano sostinėje. Mergina augo tarp įvairių tautybių žmonių, ją visada supo draugiškumo ir savitarpio pagalbos atmosfera.

- Aš ne tik gimiau - aš užaugau tarptautinėje aplinkoje", - sakė Alina žurnalui "Aeroexpress".

- Mūsų namuose gyveno įvairių tautybių šeimos. Gyvenome, beje, labai draugiškai, kaip didelė šeima.

Kaimynai vieni kitus palaikė ir tikrai padėjo vieni kitiems. Žmonių santykiai buvo nuoširdūs ir draugiški. Žinoma, kivirčų būta, bet niekada nebuvo neapykantos.

Kabajeva gyveno Taškente nuo gimimo iki dešimties metų.

Būdama tokio amžiaus mama ją išvežė į Maskvą, pas garsiąją meninės gimnastikos trenerę Iriną Viner. Tačiau būtent Taškente Kabajeva žengė pirmuosius žingsnius šioje sporto šakoje, kuri vėliau atvedė ją iki olimpinio aukso.

- Turėjau visiškai ramią ir laimingą vaikystę, - prisimena Alina. - Dabar suprantu, kad daug ką lėmė mūsų namai, mūsų tarptautinis kiemas, kuriame nebuvo svetimų vaikų.

Alina gimė sportininkų šeimoje: mama Liubov Michailovna žaidė krepšinį, tėvas Maratas Kabajevas - futbolą.

Pasak sportininkės, ji nuo mažens svajojo tapti dailiojo čiuožimo sportininke. Tačiau karštajame Taškente trūko ledo čiuožyklų, todėl tėvai jai pasiūlė užsiimti gimnastika.

- Dar prieš man gimstant mama buvo susipažinusi su šia sporto šaka, nes krepšinio komanda, kurioje ji žaidė, treniravosi toje pačioje gimnastikos klasėje, - pasakojo Alina.

- Mama stebėjo Irinos Vinner treniruotes ir tada nusprendė, kad jei turės mergaitę, siųs ją į meninę gimnastiką, ir tik pas tą trenerę.

Mergaitė į meninę gimnastiką buvo atiduota būdama 3,5 metų.

O sulaukusi 10 metų Alina su mama išvyko užkariauti Maskvos. A. Kabajeva prisipažįsta, kad niekada neturėjo didelių ambicijų ir noro išgarsėti: ją visada vedė tik meilė meninei gimnastikai.

- Niekada neturėjau noro būti lydere. Neturėjau ir jokių ambicijų", - sako sportininkė. - Mane vedė meilė šiam sportui, dievinau meninę gimnastiką ir su dideliu malonumu kopiau jos laiptais.

Visą vaikystę ir jaunystę Alina praleido su lagaminu - jaunoji žvaigždutė nuolat dalyvaudavo varžybose ir treniruočių stovyklose, kartu su mūsų rinktine ji pamatė beveik visą Rusiją ir daugybę pasaulio šalių.

- Man patinka keliauti, bet visada džiaugiuosi grįžusi namo.

Beje, jos trenerė Irina Viner-Usmanova neseniai papasakojo apie pirmąjį susitikimą su būsimąja čempione. Rusijos rinktinės trenerę kalbino Vladimiras Pozneris Pirmojo kanalo laidoje "Pozner".

Ką atsimena Kabajevos trenerė

Organizatorių nuotr.

- Pas mane atvyko moteris, vardu Liubov Kabajeva, kuri iš Taškento atsivežė savo dukrą. Pasirodo, kartą, kai ji žaidė krepšinį, atėjo į sporto salę ir pamatė mane treniruojančią.

Mes nebuvome pažįstamos, bet ji pagalvojo: "Jei turėsiu dukrą, atiduosiu ją treniruotis pas šią moterį", - prisimena Irina Viner.

- Taip ji ir padarė. Ji atvedė man mergaitę, kuriai jau buvo 10 metų.

Sužinojusi tai, pasakiau, kad ji jau senmergė.

Nors pagal visus standartus treniruotis pas Aliną jau buvo vėlu, Irina Aleksandrova įžvelgė mergaitėje didelį potencialą.

- Kai ją pamačiau - jos holivudinę šypseną, angelišką šviesą akyse, tą grožį, judesius ir viską, kas įkūnijo jos kūną...

Pasakiau jos mamai: atsisveikink, važiuok į Taškentą, vaikas lieka.

Tiesa, ji stora, bet mes numesime jos svorį", - pasakojo Irina Viner.

- Po dviejų mėnesių paskambinau mamai ir paprašiau, kad ji grįžtų. Pasakiau jai: tavo dukra bus žvaigždė, o dukrai reikia mamos.

Taip mes su Liuba, ranka rankon, siela sieloje, užauginome tokią gimnastę.

Mirties data sutampa su Rusijos invazijos į Ukrainą metinėmis

Organizatorių nuotr.

Rusijoje gimusi, tačiau Šveicarijoje ilgą laiką gyvenusi gydytoja mirė likus keturioms dienoms iki pasirodžiusio pranešimo apie tai, kad ji veikiausiai buvo ta akušerė, kuri priėmė slapta gimusius Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir tariamos jo meilužės, buvusios gimnastės Alinos Kabajevos, vaikus.

63 metų gydytoja Natalija Thiebaud Kondratjeva, kaip teigiama išplatintame pranešime, vadovavo medikų komandoms, prižiūrėjusioms A. Kabajevos, tariamos V. Putino meilužės, gimdymus, ir pati priėmė gimusius vaikus.

Gydytoja mirė vasario 24 d. Šveicarijoje.

Medikės mirties data sutampa su Rusijos invazijos į Ukrainą metinėmis.

Putinas Kabajevai nupirko didžiausią butą Rusijoje

Organizatorių nuotr.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas olimpinei čempionei Alinai Kabajevai nupirko didžiausią butą Rusijoje.

Pirkinys buvo apmokėtas V. Putino „piniginės“ – Kipre esančios lengvatinio apmokėjimo įmonės „Ermira“ – lėšomis, teigiama „Projekt“ tyrime.

Kalbama apie 2 600 kvadratinių metrų ploto „penthauzą“, įrengtą per du gyvenamojo komplekso „Korolevskij park“, esančio Sočyje, aukštus.

Prabangiame bute yra baseinas, kino teatras, vidaus kiemelis bei sraigtasparnių tūpimo ir kilimo aikštelė. Buto dizainu rūpinosi Valentinas Judaškinas.

2021 m. CIAN šį „penthauzą֧“ pripažino „didžiausiu butu Rusijoje“.


Organizatorių nuotr.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder