TOP 3 Zodiako ženklai, kurie niekada nemeluoja (2)

Kai kurie žmonės gyvenime vadovaujasi taisykle „Geriau karti tiesa, nei saldus melas“. Jiems lengviau iškloti viską, ką apie jus galvoja, nevyniojant žodžių į vatą.

Štai kurių Zodiako ženklų atstovai mėgsta viską sakyti tiesiai.

Ožiaragis

Šie Žemės stichijos atstovai – didžiausi melo ir manipuliavimo faktais priešai. Ožiaragiai taip vertina tiesą, kad kankinsis trokšdami pranešti šaltiniui kiekvieną jos kruopelytę. Jie negalės ramiai miegoti, juk jiems nutylėjimas prilygsta melui.

Taip, jie nebandys net sušvelninti faktų, tačiau juos atskleidę palaikys jus pagal pačius aukščiausius savo atsidavimo standartus. Turėti Ožiaragį kaip bendražygį labai naudinga: ir pats neapgaus, ir nuo kitų melo apsaugos.

Liūtas

Liūtai ne taip rėžia tiesą, kaip Ožiaragiai. Jie veikiau jums leis mokytis iš savo klaidų, bet atidžiai seks, kad situacija neperžengtų pavojingų ribų. Kaip rūpestingi tėvai, Liūtai kaip pavyzdį jums pateiks savo klaidas ir situacijas, kuriose juos apgavo. Patys Liūtai gana paprastai žiūri į tiesą: paklaus – atsakys, nepaklaus – nelįs ir nešvaistys savo brangios energijos.

Vėžys

Apskritai Vėžiai moka puikiai manipuliuoti ir žongliruoti informacija, bet su artimaisiais ir draugais šio ženklo atstovai ištikimi, kaip niekas kitas. Jie nuoširdžiai rūpinasi savo artimųjų ratu, saugo nuo visko, taip pat ir nuo melo.

Dėl jų galima būti absoliučiai tikriems. O jeigu jie pamatys, kad jų mylimuosius kažkas vynioja aplink pirštą, apsups juos pačiu švelniausiu rūpesčiu ir dėmesiu, o apgaviką sutrins į miltus.

Liūtas -dėl garbės ir naudos ,paskutines kelnes atiduotų.😙
Petras., 2021-12-01 13:15
Didesniu melagiu uz liutus nesu per gyvenima sutikus,tai kad va.
Blablabla , 2021-11-27 07:39
Sidebar placeholder